TRUMPF Metal 3D Yazıcılar (TruPrint 1000, TruPrint 2000, TruPrint 3000, TruPrint 5000)

TRUMPF METAL 3D YAZICI


TRUMPF, eklemeli imalat dünyasında kendi lazerlerini ve optik komponentlerini kendi üreten sayılı firmalardandır. Prototip üretiminden endüstriyel seri üretime kadar, birçok alanda geliştirdiği metal 3D yazıcı çözümleri sunmaktadır.
MATERIALISE MAGICS


Materialise Magics, dosyaların 3D baskı için hızlı bir şekilde hazırlanmasında kullanılan araçların tümünü içeren bir yazılımdır. 3D baskı hazırlığı sürecinde yazılım ayrıca; basılabilirlik, kalite ve üretim zamanı gibi unsurları göz önünde bulundurarak optimizasyon yapabilmenizi sağlar.3D Tarama alanındaki uzmanlığımız ve tecrübemiz ile, Artec 3D’nin Dünya’da sayılı Gold Partner’leri arasındayız.

3D TARAMA CİHAZLARINDA DÜNYA LİDERİ ARTEC 3D‘NİN GOLD PARTNER’I OLDUK!


3D Tarama alanındaki uzmanlığımız ve tecrübemiz ile, Artec 3D’nin Dünya’da sayılı Gold Partner’leri arasındayız. Yüksek çözünürlükte ve canlı renklerde sonuçları kolay ve hızlı şekilde almanızı sağlayan Artec profesyonel 3D tarayıcılar tüm 3D tarama uygulamalar için ideal birer çözümdür. Kalibrasyon ve işaretleme yapmadan herhangi bir nesnenin 3D görüntüsünü bilgisayar ortamına aktarmanızı sağlayan ileri teknoloji Artec 3D tarama sistemleri farklı sektörel ihtiyaçlarla kullanılmaktadır.


3 Boyutlu Teknoloji Çözümlerimiz ile Yanınızdayız.

3D teknolojilerimiz hakkında daha detaylı bilgi, demo uygulaması ve
önerileriniz için, 0850 441 5000 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

34 yaş

infoTRON’da Çalışanların Ortalama Yaşı

4 yıl

infoTRON’da Ortalama Çalışma Süresi

27 yıl

Teknoloji Dolu

Partnerlerimiz ile Birlikte Geleceği 3 Boyutlu Yaratıyoruz.

Blog Gönderileri
Portföy
Sayfalar

Mevcut Sayfalar

Kategoriler
Monthly