3DEXPERIENCE, müşterilerimizin nihai müşterileri ya da tüketicileri için keyifli DENEYİMLER oluşturmalarını sağlamak için şirket içi ve genel ya da özel bulutta mevcut bir İş Deneyimi Platformudur.

3DEXPERIENCE Dassault Systemes’in PLM çözümlerini sunduğu bir platformdur. Endüstriyel Tasarım, Mühendislik Tasarımları (CATIA) Analiz (SIMULIA) İmalat Süreçleri (DELMIA) Data, BOM, Proje  ve Süreç Yönetimi (ENOVIA) ve daha birçok konuda özelleşmiş Dassault Systemes programlarına tek bir arayüz üzerinden ulaşılmasına imkân sağlar.

Pazarlamadan, satışa ve mühendisliğe kadar, şirketinizdeki her süreç için değer yaratırken, farklılaşan tüketici deneyimlerini güncel tutmaya yardımcı olan yazılım çözümleri sunar. Tek bir arayüz ile, kullanımı kolay, işbirliğine dayalı, tüm ürünlerin birbirleriyle etkileşimini sağlayan bir ortamda 3D tasarım, analiz ve simülasyon gibi yazılımlara dayanan Endüstri Çözümü Deneyimlerine güç verir. Hem bulutta hem de firmaların kendi server’larında kullanılabilir. Tüm 3DEXPERIENCE ürün portföyünü ve özel cloud teklifimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin: 3ds@infotron.com.tr

Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE platformuyla birlikte endüstrinin lideri tüm uygulamaları sunar: Tasarım ve Mühendislik, Üretim, Simülasyon, Ürün Yaşam Döngüsü ve Profesyoneller için 3D Tasarım Deneyimi.

 

PLM NEDIR?

PLM (Product Lifecycle Management), bir ürünün fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşıncaya kadar geçirdiği endüstriyel tasarım, mühendislik, analiz, üretim, ürün dokümantasyonu ve pazarlama materyallerinin oluşturulması gibi tüm süreçlerinin dijital ortamda takip edilip yönetilmesine imkân sağlayan bir çözümün adıdır.

Diğer Ürünlerimiz

3D CAD TASARIM YAZILIMI

İŞBİRLİĞİNE DAYALI YENİLİKLER

Bulut Teknolojisi İle Tasarım Deneyimi Yeni Baştan Tanımlanıyor.

3DEXPERIENCE üzerinden “CATIA ile Tasarım” çözümünü detaylı olarak anlatttığımız E-Kitabı indirmek için :

Haberler

3DEXPERIENCE Bilgi Formu

© 2020 infoTRON

E-Posta Listemize Üye Olun

E-Posta listemize kayıt olun.