TRwall

ᵀᴿwall™, birden çok görüntü harmanlayıcı projeksiyona sahip, geniş ekranlı, oda biçiminde tasarlanmış bir sistemdir.

Bu sistem, özgün donanım ve yazılım teknolojisi sayesinde kullanıcıyı istenen sanal ortamın içinde hissettirerek etkileşimli çalışmayı mümkün kılan 3B görselleştirme için oluşturulmuş kusursuz bir entegrasyondur.

Tasarım ve mühendislik süreçlerindeki testlerden veri analizlerine, tanıtımlardan eğitimlere kadar çok çeşitli iş süreçlerini destekleyen infoTRON ᵀᴿwall, birbiri ile entegre çalışan stereografik görüntü istemleri ile ileri teknoloji izleme ve etkileşim cihazlarını barındırmakla birlikte, parlaklık, yüksek çözünürlük ve renk derinliği gibi özellikleri sayesinde otomotiv, savunma, havacılık, uzay, enerji, inşaat ve diğer sektörleri için ideal bir çözüme dönüşür. Boyutların 1:1 oranında boyutların elde edilebilmesi, özellikle otomotiv ve genel tasarım işlerine yönelik, doğru ölçekleme ve oran analizleri için önemlidir.

ᵀᴿwall Sanal Gerçeklik Çözümleri

Mühendislik, üretim, tasarım, yapı-inşaat, pazarlama ve servis & bakım sektörlerine yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi ile infoTRON, kullanıcıların modellerin içinde gerçek dünyadaki gibi dolaşabilmelerini sağladığı gibi bu modeller için gerçek dünyada yapılması imkânsız olan inceleme yöntemlerini de mümkün kılar. Bu yaklaşım, uzamsal ilişkilerin analizlerini gerektiren durumlarda büyük oranda tasarruf sağlayarak verimliliği arttırır ve bu sayede daha kısa zamanda daha iyi kararlar alınmasını sağlar. Verilerin daha iyi kavranmasına imkân vererek, hedeflere daha hızlı, verimli ve esnek bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz konudaki sanal gerçeklik çözümümüze tıklayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Mühendislik: ᵀᴿwall-E

Üretim: ᵀᴿwall-P

Tasarım: ᵀᴿwall-D

Yapı İnşaat: ᵀᴿwall-C

Pazarlama: ᵀᴿwall-M

Servis & Bakım: ᵀᴿwall-S