Referanslarımız

30+ yıldır Türkiye’de ürün geliştirme yapan en seçkin firmalara tasarım, mühendislik,
prototipleme ve üretim alanlarında hizmet ve 3D teknoloji çözümleri sağlayarak değer katıyoruz…

Referanslar

Ülke olarak endüstrimizin gelişiminde 3 boyutlu parça üretimi çok önem taşıyor. Bize farklı düşünebilme ve hızlı parça çözümü, parça üzerinde modifiye işlemi, test öncesi numune parça üretilmesinde katkı sağlıyorsunuz. Bize artı değer katıyorsunuz.

ERHAN G. / TOFAŞ

Hizmetlerinizden memnunuz. Servis hizmeti ve bakım işlemleri için gelen arkadaşların ilgisi ve yetkinlik düzeyi gayet iyi. Yardım taleplerimize hızlı ve bazen gereğinden fazlasını yaparak yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

MUHARREM D. / VESTEL

Gerek eğitim, bilgilendirme olsun gerek satış pazarlama olsun firmamız tarafından beğenilen bir firmasınız ilerleyen süreçlerde beraber çalışmak dileğiyle.

MERT Ş. / COŞKUNÖZ

Personelleriniz çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Alımını yaptığımız control x programında ana hedefinizin satış değil çözüm olduğunu göstermiş oldunuz. Bu yaklaşımınızın devamını diler, sizlere ve personellerinize tekrardan teşekkür ederim.

ABDURRAHMAN G. / MES ELEKTROMEKANİK - DÖKÜM SAN. VE TİC.A.Ş.

3D yazıcılar tarafında yaşadığımız teknik sorunlarda her zaman destek olan Tezcan Bulut’a ve malzeme tedariği konusunda hassasiyetle davranan Leyla Hanım’ a ayrıca teşkkür ederim.

FERHAT Ş. / ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

infoTRON ile çalışmaktan çok mutluyuz. Firmanın güler yüzlü personeli, vermiş olduğu hizmetler ve hızlı geri dönüşler bunların hepsi firmayı öncelikli tercih etmemizi sağlıyor.

BURAK U. / E.C.A. VALFSEL ARMATÜR A.Ş.

Destek noktasında kesinlikle hem ilgili hem de çok bilgili bir ekibiniz var, çok teşekkür ederim.

AYHAN A. / FORD OTOSAN OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

infoTRON gönül rahatlığıyla çalıştığımız bir firma, Servis bölümünden aldığımız desteğe özellikle değinmek istiyorum. Verilen desteğin hızlı olmasının yanında kalitesi de oldukça yüksek.

ALİCAN Ç. / GE AVIATION