Destek

infoTRON 1994 senesinden beri faaliyet göstermenin getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile profesyonel teknik destek, kurulum, eğitim ve bakım hizmeti sunabilmektedir.

Teknik Destek bölümümüz müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, teknik servis hizmet çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

Garanti kapsamındaki müşterilerimiz için, teknik servis hizmetleri ücretsiz olarak sunulurken, garanti kapsamı sona ermiş olan müşterilerimiz için de teknik servis hizmetlerimiz yedek parça ve servis hizmeti olarak uygun şartlarda devam etmektedir.

Garanti kapsamı sona ermiş müşterilerimiz için aynı şartları ve hizmetin sunulduğu bakım anlaşma paketleri sunulmaktadır.

Servis

Teknik servisimiz, gerekli tüm ekipman ve ölçü aletleri ile donatılmış olup, satın aldığınız tüm ürünlerin montajının yapılması ve devreye alınmasından sonra oluşabilecek tüm sorunlara karşı kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Teknik ekibimiz ürünlerimizle ilgili teknik eğitimleri temsilcisi olduğumuz firmaların yerleşkesindeki uzman personelinden almaktadır ve bu eğitimlerle sürekliliğimiz ile bilgilerimiz her daim güncel tutulmaktadır.

Sarf Malzeme

Ürünlerimizde tüketilen tüm sarf malzemeleri bizden temin edebilirsiniz. Üretici firmaların orijinal ürünlerini ve çeşitlerini güvenli şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Sarf malzemeler orijinal kutusunda depolarımızdan müşterilerimize güvenle ulaştırılmaktadır.

Eğitim

Yarının mühendisleri, tasarımcıları ve problem çözücüleri, parlak bir gelecek inşa etmek için mümkün olan her aracı hak ediyor. Öğrenciler 3D baskı sayesinde kendi fikirlerini gördüklerinde, ellerinde tutup test ettiklerinde, yaratıcılığın önündeki bütün engeller kalkıyor.

Eğitime entegre edilmiş 3D yazıcılar sayesinde, öğrencilerin kariyerlerinde karşılaşacakları en ileri teknolojilere sınıf ortamında alışmalarını ve yarının zorluklarına karşı bir hızlı başlangıç şansı sağlayabilirsiniz. Stratasys 3D Yazıcıları emsalsiz malzeme özellikleri, etkileyici detay, hassasiyet ve dayanıklılık özellikleriyle bütün bariyerleri yıkıyor.

Bakım

Sistemleri uzun süre sorunsuz ve verimli kullanmak isteriz, bunun için düzenli olarak bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bakım hizmeti garanti/bakım anlaşması kapsamında ücretsiz ve yılda iki defa yapılmaktadır.

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • 3D Yazılımlar
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000