Dassault Systemes

3DEXPERIENCE Platform

3DEXPERIENCE Platformu, kullanıcıların karmaşık ürün tasarımlarını geliştirmelerine ve her yerden iş birliği yapmalarına olanak tanıyan, bir dizi uygulama ve çözümden oluşan bulut tabanlı bir platformdur.

3DEXPERIENCE Platform hakkında detaylı bilgi için lütfen formu doldurun!

3DEXPERIENCE Platform

Dassault Systemes

3DEXPERIENCE Platform

3DEXPERIENCE Platformu, kullanıcıların karmaşık ürün tasarımlarını geliştirmelerine ve her yerden iş birliği yapmalarına olanak tanıyan, bir dizi uygulama ve çözümden oluşan bulut tabanlı bir platformdur.

3DEXPERIENCE Platform hakkında detaylı bilgi, fiyat ve iletişim için lütfen formu doldurun!

Landing Page - Stratasys H350

AVANTAJLAR

 • Ürün geliştirme süresi kısalır
 • Ürünü piyasaya sunma maliyeti azalır
 • Ekibinizdekiler dünyanın herhangi bir yerinden aynı odadaymış gibi çalışabilir
 • İstediğiniz cihaz ile çalışabileceğiniz için yüksek donanım maliyetleri ortadan kalkar
 • Mesai saatlerine bağlı kalmadan istediğiniz zaman çalışabilirsiniz
 • Bulut teknolojisi sayesinde hem güvenli erişim sağlarsınız hem de verileriniz hep güvende olur
 • Donanım kaynaklı veri kaybınız olmaz
 • Yerleşik sürüm kontrolü ile platformu kullanan yetkilendirilmiş herkes bir tasarımın son haline erişebilir
 • Maliyet azalır

3DEXPERIENCE Platformunu Benzersiz Kılan Farklılıkları Keşfedin!

3DEXPERIENCE - BİRLEŞİK ORTAM

BİRLEŞİK ORTAM

3DEXPERIENCE platformu, bir kuruluşun tüm ekosistemini – insanlar, fikirler, veriler ve süreçler – tek bir birleşik ortam kullanarak birbirine bağlar. Birleşik bir veri modeli ve ontolojiler kullanarak bilgi ve know-how’ı birleştirir, tüm disiplinleri destekler ve gerçeğin tek bir versiyonu olarak hareket eder. Birleşik bir işbirliği ortamı olarak platform, tüm katılımcıları bir araya getirir ve herhangi bir cihazda güvenli, gerçek zamanlı işbirliği sağlar. Kullanıcı deneyimi, farklı konumlara dağılmış olsalar bile bireylere, ekiplere ve departmanlara web tarzı basitlik ve hız getiriyor.

 

DİJİTAL İKİZ DENEYİMİNİ GÜÇLENDİRİN

3DEXPERIENCE platformu, şirketlerin ürünlerin, süreçlerin ve operasyonların sanal ikizini oluşturmasını ve görselleştirmesini sağlar. Şirketler, bilime dayalı modelleme ve simülasyon, veri bilimi ve işbirliğinin gücünü kullanarak arabalardan şehirlere ve insan kalbine kadar karmaşık sistemleri temsil ediyor. 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen sanal ikiz deneyimi ile şirketler, sanal ve gerçek dünyalar arasında kapalı döngü bir bağlantı kurarak tüm olasılıkları ve senaryoları keşfetmelerini sağlar. Sonuç olarak, işletmeler ürünleri ve deneyimleri başlangıçtan pazara sunuma ve kullanıma kadar, fiilen üretmeden önce tasarlar ve test eder.

3DEXPERIENCE - DİJİTAL İKİZ DENEYİMİNİ GÜÇLENDİRİN
3DEXPERIENCE - SÜRDÜRÜLEBİLİR İNOVASYON İÇİN BİR KATALİZÖR

SÜRDÜRÜLEBİLİR İNOVASYON İÇİN BİR KATALİZÖR

3DEXPERIENCE platformu, insanların yarının daha sürdürülebilir ekonomisinde ihtiyaç duyulan son derece yeni ürünleri, malzemeleri ve süreçleri hayal etmesine, tasarlamasına ve test etmesine olanak tanır. Platform, şirketlerin değer yaratma süreçlerini yeniden keşfetmelerine, radikal olarak yeni sürdürülebilir yenilikleri gerçekleştirmek ve emisyonları en aza indirmek için üründen deneyime sıçramalarına yardımcı oluyor. Sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için satıcılar, alıcılar ve müşteriler arasındaki işbirliğini ve ilişkileri dönüştürür.

BULUT TABANLI BİR PLATFORM

3DEXPERIENCE Bulut platformu ile şirketler, BT kısıtlamalarından kurtulur ve işlerinin tüm yönlerini tek bir bulut tabanlı platformda bir araya getirir. Ekipler, müşteriler ve harici ortak çalışanlarla işbirliği yapmak için en son uygulama kataloğuna ve çevrimiçi hizmetlere anında erişim sağlar. 3DEXPERIENCE Bulut platformu, her büyüklükteki işletmenin kanıtlanmış sonuca dayalı süreçlerle yenilikleri ve deneyimleri pazara daha hızlı sunmasına yardımcı olur.

3DEXPERIENCE - PAZAR YERİ

PAZAR YERİ

3DEXPERIENCE platformu, işletmeleri endüstriyel hizmet sağlayıcılardan oluşan bir ekosisteme bağlar. 3DEXPERIENCE Marketplace ile tasarımcılar ve mühendisler, milyonlarca parçadan oluşan kapsamlı bir katalogdan nitelikli tedarikçiler tarafından sunulan kaynaklanabilir 3D bileşenleri bulurlar. Ayrıca, tasarımları yükleyebilir ve üretim projeleri için fiyat teklifi alabilir, bu arada sürtünmeyi azaltabilir veya ürünlerin dijitalleştirilmesi, tasarımı ve sertifikasyonu konusunda uzmanlaşmış mühendislik uzmanlarını işe alabilirler.

ROL TABANLI PLATFORM

3DEXPERIENCE platformu sadece bir dizi yazılım programı değil, tamamen yeni bir çalışma yöntemidir. İhtiyaçlarınıza ve beceri setinize göre çeşitli Roller arasından seçim yapabilirsiniz. Bir rol sizi etkin ve verimli çalışmanız için gereken uygulamalarla donatır. 3DEXPERIENCE platformunu kullanarak iş sürecinizi geliştirir ve fikirlerinizi yenilikçi ürünlere, hizmetlere ve deneyimlere dönüştürmek için tüm yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarırsınız.

3DEXPERIENCE - ROL TABANLI PLATFORM

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • 3D Yazılımlar
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000