CATIA V5’İNİZİ BULUTTA 3DEXPERIENCE PLATFORMU İLE BİRLEŞTİRİN,
TÜM VERİLERİ TEK KAYNAKTAN YÖNETİN!

3DEXPERIENCE ile tasarım yaparken iş birliğinizi artırın ve yeniliği teşvik edin

CATIA V5 için İş Birlikçi Tasarımcı

Web tabanlı uygulamaları güvenli bir şekilde paylaşmak, görüntülemek, karşılaştırmak ve keşfetmek için 3DEXPERIENCE® platformunda CATIA V5 kullanın. Tasarım yöntem ve becerilerinizi koruyarak CATIA V5’te tasarım yapmaya devam ederken, ek yeteneklerden ve artan tasarım iş birliğinden faydalanın.

İş Birlikçi Endüstri Mucidi

Ürün geliştirme süreçlerinizi kolay erişilebilir, tutarlı ve güvenli bir şekilde organize edebilir, yönetebilir ve çalışma arkadaşlarınızla iş birliği yapabilirsiniz. Ürün verileriniz ve PLM yetenekleriniz sayesinde akıllı arama, tarayıcı tabanlı gezinme ve iş birliğine dayalı görevler ile üretkenliğinizi artıracaksınız.

Proje Planlayıcı

Ekip tabanlı proje planlamasıyla görevleri takip edebilir, iş birliği yapabilir ve son teslim tarihlerine sorunsuzca uyabilirsiniz. Gelen güncel verilerle sorumluluğu her yerden paylaşabilen tasarımcılar sayesinde verimliliği artırabilir ve gerçek zamanlı olarak iş birliği yapabilirsiniz.

Tasarım İnceleme Uzmanı

Bir web tarayıcısıyla istediğiniz zaman, istediğiniz yerden tasarımlar üzerinde iş birliği yapabilirsiniz. Gözden geçirme toplantıları sırasında kritik sorunları vurgulayabilir ve olası sorunları tespit etmek için gerçek zamanlı olarak verilere erişebilirsiniz.

3D Ürün Mimarı

MultiCAD ürün yapılarını tasarım araçlarını kullanmadan oluşturabilir ya da değiştirebilirsiniz. Tasarım yinelemelerini azaltmak ve ürün geliştirme sürecindeki tüm paydaşların kullanımına sunmak için web üzerinden önerilen değişiklikleri dijital olarak modelleyebilirsiniz.

Piyasaya Sunuş Mühendisi

Ürünlerin çok disiplinli mühendislik tanımını (mekanik, elektronik ve yazılım) ilk aşamadan son doğrulamaya kadar yönetebilir, tam mühendislik tanımını şirket stratejisiyle uyumlu hale getirerek ürün geliştirme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Kampanyamız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım!

ENOVIA Endüstri Kampanyası
infoTRON Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Üretim ve Ticaret A.Ş. (infoTRON) olarak kişisel verilerinizin güvenliğine azami hassasiyet göstermekteyiz. infoTRON olarak, kişisel verilere yönelik tüm işlemleri 6698 sayılı kanuna uyumlu olarak yapmaktayız.

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • 3D Yazılımlar
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000