Stratasys

POLYJET TEKNOLOJİSİ – MALZEMELER

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Agilus30

Agilus30™

Üstün yırtılma direnci, esneme ve bükülme yetenekleri: Kauçuğa benzer Agilus30, yeni ve heyecan verici olanaklarla dolu bir dünya sunuyor. Gelişmiş tasarım doğrulaması ve hızlı prototipleme için ideal olan bu malzeme ile ürün geliştirme sürecinizde kauçuk malzemeleri simüle edebileceksiniz.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Agilus30™ Colors

Agilus30™ Colors

Agilus30, üstün yırtılma direncine sahip, tekrarlanan esneme ve bükülmeye dayanabilen bir PolyJet fotopolimerdir. Hızlı prototip oluşturma ve tasarım doğrulama için ideal esnek 3D baskı malzemesi olan bu kauçuk benzeri malzeme, kauçuk benzeri ürünlerin görünümünü, hissini ve işlevini simüle eder.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Elastico™

Elastico™

Elastico™, gelişmiş tasarım doğrulaması ve hızlı prototipleme için ideal, kauçuk benzeri üstün bir PolyJetfotopolimer reçine ailesidir. Tekrarlanan esneme ve bükülmelere ve yırtılmaya karşı dayanıklı prototipler elde edin.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, DraftGrey

DraftGrey™

Konsept modelleri iki kat daha hızlı yazdırın: DraftGrey, Yüksek Hızlı baskı modu ile kullanılabilen, Vero Polyjet reçine ailesinin bir parçasını oluşturan sert bir malzemedir.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, RGD720

RGD720™

Şeffaf ve renkli parçaların konsept modellemesi ve tasarım doğrulaması için idealdir. RGD720, stabilite ve pürüzsüzlüğü bir araya getirerek cam tüketici ürünleri, gözlük, ışık kapakları ve medikal cihazlar gibi şeffaf modellerin oluşturulmasına ve test edilmesine olanak tanır.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Rigur

Rigur™

Geçmeli bileşenler, hareketli menteşeler ve diğer zorlu uygulamalar için hızlı prototipler oluşturabilir. Sertlik ve esneklik, polipropilen görünümü ve işlevselliğini simüle eden PolyJet fotopolimeri Rigur’un (RGD450) temel özellikleridir.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Tango

Tango™

Esnek, kauçuk benzeri niteliklere sahip gerçekçi prototipler: Tango esnek, kauçuk benzeri nitelikler gerektiren parçaların prototipini oluşturmanıza olanak tanır. Malzeme yumuşak kaplamaları, kaymaz yüzeyleri veya kauçuk üst kalıplamayı simüle edebilir.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Vero

Vero™

Tasarımların uyumunu, biçimini ve işlevini test etmek için doğru, çok renkli prototipleri 3D yazdırın: Vero, gerçekçi parçaların prototipini oluştururken önemli olan mükemmel detay görselleştirmesini ve dayanımı birleştirmenize olanak tanır.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, VeroClear

VeroClear™

Göz alıcı şeffaf parçalar yazdırın veya renklerle birleştirin: VeroClear, akrilik olarak da bilinen polimetil metakrilatı simüle eder. VeroClear, cama bir alternatif sunar ve konsept modelleme ve tasarım doğrulaması için idealdir.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, VeroFlex

VeroFlex™

VeroFlex, hızlı prototipleme için ideal bir esneklik sunar: Çok çeşitli renk ve dokularda mevcut olan VeroFlex, konsept doğrulamadan tasarım doğrulama ve performans testlerine kadar hızlı prototipleme uygulamaları için ideal bir esneklik sunar.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, VeroUltra

VeroUltra™

Yeni opak renkler, yüksek kaliteli enjeksiyon kalıplı parçaların mükemmel simülasyonunu sağlar. Bu yeni renkler 2D grafik standartlarını karşılarken güçlü renk kontrastı ve renk ayrımı sağlar.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, VeroUltraClear

VeroUltraClear™

Cam, şeffaf polimerler veya şeffaf ambalaj simülasyonlarında kullanılacak prototipler üretmek için idealdir: VeroUltraClear, %95 ışık geçirgenliği elde edebilen akrilik bir malzemedir.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, VeroVivid

VeroVivid™

VeroVivid ailesi ile tüm parçalarınıza ve prototiplerinize çarpıcı renkler katın: VeroVivid, parçalarınızı ve prototiplerinizi geliştirmenize olanak tanıyan eksiksiz, çarpıcı bir renk seçeneği yelpazesi sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz 500.000’den fazla renk ve renk tonu ile baskılarınızda benzersiz görünümler elde edebilirsiniz.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, Digital ABS Plus

Digital ABS Plus™

Yüksek Sıcaklık Dayanımı ve Tokluk için Simüle ABS Plastik Digital ABS Plus, sert ve ısıya dayanıklı gerçekçi, hassas parçalar ve aletler oluşturur. Dayanıklı üretim plastiklerini taklit etmek için tasarlanan Digital ABS Plus, yüksek sıcaklık direnci ve üstün finisaj ile yüksek darbe mukavemeti sunar.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, TrueDent

TrueDent™

TrueDent, J5 DentaJet platformunda protezlerin, geçici kronların ve köprülerin 3D baskısı için geliştirilmiş, FDA onaylı (Sınıf II) patentli bir reçinedir. Tek bir karışık parçalı, yüksek kapasiteli tepside son derece estetik, monolitik, çok renkli dental cihazların toplu üretimini sağlar.

Stratasys, PolyJet Malzemeler, TrueDent

Biocompatible VeroGlaze

Biyouyumlu VeroGlaze™ MED620™, yüksek boyutsal stabilite ve hassasiyete sahip sert, opak bir dental reçinedir. Restoratif ve ortodontik modellerin yanı sıra özel ölçü tepsileri ve denemelerin basılması için tasarlanmıştır. Cilt ile 30 günden fazla temas ve 24 saate kadar kısa süreli mukozal membran teması gerektiren uygulamalar için uygundur.

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • 3D Yazılımlar
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000