Yeni nesil kullanıcı deneyimi için akıllı profesyonel 3D tarayıcı Artec Leo

Yapay zeka ile güçlendirilmiş ilk 3D HD tarayıcı olan Artec Leo, kablosuz kullanım özelliğiyle 3D taramayı video çekmek kadar kolay hale getirir. Leo’nun dokunmatik panelinde 3D görüntüyü takip ederek, tarama datasının bütünlüğünü kontrol edebilir ve eksik alanları tamamlayabilirsiniz.Artec Leo

İndirimli Son Artec Leo Fırsatını Kaçırmayın!

Çığır açan 3D tarama hızı

Saniyede 80 kare 3D rekonstrüksiyon oranı ile, Artec Leo pazardaki en hızlı profesyonel el 3D tarayıcısıdır. Geniş görüş alanıyla Artec Leo, büyük nesneleri ve ortamları bile hızlı ve doğru bir şekilde tarayabilir ve işleyebilir. Daha da yüksek hassasiyet için, tarayıcıyı nesneye daha yakın bir noktaya yönlendirmeniz yeterlidir.

Mobil tarama deneyimi

Güçlü dahili işlemci ve dahili batarya sayesinde, Artec Leo size 3D taramada gerçek özgürlüğü sunar. Bir bilgisayara bağlanmaya veya bir elektrik kaynağına takmaya gerek kalmadan Leo’yu bir elinizde tutabilir ve serbestçe dolaşabilir, nesnelerinizi herhangi bir kablo veya ek ekipman tarafından engellenmeden tarayabilirsiniz. Güç kaynağına uzak alanlarda sınırsız 3D taraması için ilave pil modülleri satın alın.

Gelişmiş renk yakalama

VCSEL ışık teknolojisini kullanan Artec Leo, cilt de dahil olmak üzere, taranması zor dokuları sayısallaştırma kabiliyetinde üstündür ve güneş ışığı altında bile iyi tarama yapabilir. Bu teknoloji ayrıca, renk yakalamayı daha da iyileştirmek için flaşın yoğunluğunu düzenlemenizi sağlar. Tüm Artec 3D tarayıcılarında olduğu gibi, Leo da güçlü hibrit geometri ve doku izleme özelliğini kullanıyor; üzerine hedefler koymanıza gerek yok.

Kolay Kullanım için Tasarlandı

Dahili pil, dokunmatik panel ekran ve kablosuz bağlantı özelliği ile Artec Leo elde taşınabilir 3D taramayı bir sonraki seviyeye taşır. Tarama yaparken tam hareket özgürlüğü yaşayın, ilave bir ekran gerekiyorsa videoyu Wi-Fi veya Ethernet üzerinden ikinci bir cihaza aktarın ve verilerinizi bir düğmeye dokunarak yükleyin. 3D taramayı kolay ve konforlu hale getirmek için tasarlanan, dikkatle dengelenmiş, ergonomik bir tasarım ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuş yeni nesil profesyonel bir 3D tarayıcı.

Uygulamalar

Kullanıcı hem geniş alanları hem de ince ayrıntıları yakalayabildiğinden, Artec Leo, küçük mekanik parçalardan insan vücuduna, arabalara, botlara veya suç mahallerine kadar çeşitli nesneleri taramak için kullanılabilir. Tüm Artec 3D tarayıcılarda olduğu gibi, endüstriyel üretim ve kalite kontrol, sağlık hizmetleri, adli tıp, VR ve e-ticaret dahil uygulamalar geniş ve kapsamlı. Ayrıca, Artec Leo’nun yeni kablosuz işlevselliği ve dahili işlemcisi, sektörden bağımsız olarak uygulamanızı daha da kolaylaştıran zengin entegrasyon olanaklarına izin verir.

Reverse engineering
 • Ürün Tasarımı
 • Kişiselleştirme
 • 3D Dokümantasyon
Industrial applications of 3D scanners
 • Tersine Mühendislik
 • Kalite Kontrol
 • Hızlı Prototipleme
Applications of 3D scanners in healthcare
 • Ortopedi
 • Protez
 • Plastik Cerrahi
Applications of 3D scanners in science and education
 • Araştırma
 • Eğitim
 • Online Müzeler
Applications of 3D scanners in art and design
 • Miras Koruma
 • Mimarık
 • Moda

Artec Leo Teknik Özellikler

Görüntüleme

Görüntü İşleme

Görüntü Yakalama Hacmi

3D Rekonstrüksiyon Oran

3D Çözünürlük

3D Nokta Doğruluğu

Renk Çözünürlüğü

3D Işık Kaynağı

Pozisyon Sensörleri

Bağlantı

Güç Kaynağı

Multi-Core İşlemci

Dahili yarı HD dokunmatik panel ekran

Dahili gerçek zamanlı işleme

İki katına kadar

Leo: 80 FPS, Eva: 16 FPS ‘ye kadar

0,5 mm’ye kadar

0,1 mm’ye kadar

2,3 mp

VCSEL

Dahili 9 DoF

Kablosuz bağlantı ve veri aktarımı

Dahili değiştirilebilir batarya, isteğe bağlı şebeke gücü

NVIDIA® Jetson ™ TX1

© 2020 infoTRON

E-Posta Listemize Üye Olun

E-Posta listemize kayıt olun.