3DEXPERIENCE® platformuyla çalışan ENOVIA,
başarı tanımınızı planladığınız yerdir.

İnovasyon, giderek artan bir şekilde ekiplerin küresel bilgilerle sosyal ortamda işbirliği yapmasıyla gelişiyor. Ve bu süreçte netlik, güven ve tutarlılık en önemli maddeler olarak ön plana çıkıyor.

3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen ENOVIA, başarı tanımınızı planlamanıza olanak tanır. Geniş bir teknik ve ticari uygulama portföyü ile ENOVIA, kullanıcılarının sürdürülebilir inovasyona katkıda bulunmalarını sağlar.

AKILLI İŞ MODELLEME VE PLANLAMA

PAZAR FIRSATLARINI KAZANCA DÖNÜŞTÜRÜN

Akıllı İş Modellemesi ve Planlama, pazar fırsatlarını daha etkin bir şekilde belirlemek ve pazarların hızında bu fırsatlardan yararlanmak, ürün ve hizmetleri planlamak için işletmenin dijital bir ikizini oluşturma ve kullanma yeteneklerini sunar. Akıllı işletme modelleri, kullanıcıya işletme stratejisi ve kurumsal standartlar ile uyumlu daha etkili planlar yapma konusunda yardımcı olarak bilgi sağlar. Piyasada avantaj sağlama fırsatını arttırmak için kaynaklar, kapasiteler ve yenilikler belirlenmiştir. İş pazarında iş avantajı yaratmak ve korumak için en iyi ekip varlıklarını ve yeniliklerini kullanarak planlar işbirliği içinde kurulur ve uygulanır.

TEMEL FAYDALAR

  • Çoklu disiplin işbirliği ile inovasyonunuzu geliştirin
  • Değer ağı boyunca en iyi teknolojiyi belirleyin ve kullanın
  • Tasarlanan ürünlerin gereksinimleri karşıladığından ve beklentileri aştığından emin olun
  • Gerçek yenilikler sunmak için akıllı, iş odaklı bir bağlamda çalışın
 

3DEXPERIENCE

Dassault Systemes’in PLM çözümlerini sunduğu platformudur. Endüstriyel Tasarım, Mühendislik Tasarımları (CATIA) Analiz (SIMULIA) İmalat Süreçleri (DELMIA) Data, BOM, Proje  ve Süreç Yönetimi (ENOVIA) ve daha birçok konuda özelleşmiş Dassault Systemes programlarına tek bir arayüz üzerinden ulaşılmasına imkân sağlar.

PLM NEDIR?

PLM (Product Lifecycle Management), bir ürünün fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşıncaya kadar geçirdiği endüstriyel tasarım, mühendislik, analiz, üretim, ürün dokümantasyonu ve pazarlama materyallerinin oluşturulması gibi tüm süreçlerinin dijital ortamda takip edilip yönetilmesine imkân sağlayan bir çözümün adıdır.

Diğer Ürünlerimiz

İŞ DENEYİMİ PLATFORMU

3D CAD TASARIM YAZILIMI

DİJİTAL ÜRETİM

GERÇEKÇİ ANALİZ

Haberler

infoTRON Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Üretim ve Ticaret A.Ş.
(infoTRON) olarak kişisel verilerinizin güvenliğine azami hassasiyet
göstermekteyiz. infoTRON olarak, kişisel verilere yönelik tüm
işlemleri 6698 sayılı kanuna uyumlu olarak yapmaktayız.

© 2020 infoTRON

E-Posta Listemize Üye Olun

E-Posta listemize kayıt olun.