Dünyanın lider 3D tarama cihazı üreticilerinden Artec’in sunduğu taşınabilir 3D tarayıcılar, orta ve büyük ölçekli taramalarınızı kısa sürede ve yüksek hassasiyette gerçekleştirmenizi sağlar.

Yüksek çözünürlükte ve canlı renklerde sonuçları kolay ve hızlı şekilde almanızı sağlayan Artec profesyonel 3D tarayıcılar tüm 3D tarama uygulamalar için ideal birer çözümdür. Kalibrasyon ve işaretleme yapmadan herhangi bir nesnenin 3D görüntüsünü bilgisayar ortamına aktarmanızı sağlayan ileri teknoloji Artec tarama sistemleri farklı sektörel ihtiyaçlarla kullanılmaktadır:

  • Endüstriyel Tasarım ve İmalat
  • Sağlık
  • Bilimsel ve Akademik
  • Sanat ve Tasarım

Eva

Space Spider

Leo

Artec profesyonel 3D tarayıcıları keşfedin

Tüm uygulamalarınız için beklentilerinize en uygun sonuçları verecek Artec profesyonel 3D tarayıcıların avantaj ve özelliklerini daha yakından incelemek için resatis@infotron.com.tr adresine mail atabilir veya 0850 441 50 00’dan bize ulaşabilirsiniz.

Artec Leo

Yeni nesil 3D tarayıcı deneyimi için akıllı ve profesyonel Artec Leo

Tarayıcı üzerinde otomatik veri işleme imkânı sunan ilk 3D tarayıcı olan Artec Leo, 3D taramayı video çekimi kadar kolay hale getirerek en sezgisel iş akışını sağlıyor. Modellerinizi tararken, Leo’nun dokunmatik panel ekranında gerçek zamanlı olarak oluşturulmuş 3D çoğaltma işlemini görebilir, 3D modelini döndürüp, tüm alanları yakalayıp yakalayamadığınızı kontrol edebilir ve kaçırmış olabileceğiniz bölgeleri doldurabilirsiniz. Geniş alanlardan,  ince ayrıntılara her türlü alanda kullanılabilen Artec Leo küçük mekanik parçalardan insan vücuduna, otomobillere, teknelere veya olay mahallerine kadar çok çeşitli nesneleri tarayabilir.

Bütünüyle Mobil Tarama Deneyimi

Dahili batarya ve Wi-Fi bağlantısı ile Artec Leo 3D taramada gerçek bir özgürlük sunuyor. Herhangi bir kabloyla engellenmeden nesnenizin etrafında hareket edin!

alt   Pazarındaki En Akıllı Tarayıcı

Artec Leo, kendi dahili bilgisayarı olan NVIDIA® Jetson ™ platformu da dahil olmak üzere, en son teknolojileri içerir. Bu bilgisayar, Quad-core ARM® Cortex®-A57 MPCore CPU ve 256 NVIDIA Maxwell ™ 1 TFLOPS GPU, CUDA® çekirdekleri içerir. Dahili 9 DoF hareket sistemi ile tarayıcının konumunu ve ortamını anlamasını sağlar.

alt  Geliştirilmiş Renk Yakalama Özelliği

Parçalanabilir VCSEL ışık teknolojisini kullanan Artec Leo, cilt dahil olmak üzere dokuları taramak için sayısallaştırma yeteneğini mükemmelleştirir ve parlak koşullarda bile iyi tarama yapabilir. Bu teknoloji aynı zamanda renk yakalamayı daha da geliştirmek için flaş yoğunluğunu ayarlamanıza izin verir.

alt  Hedeflere Gerek Yok

Artec’in güçlendirilmiş tüm 3D tarayıcılarında olduğu gibi, Leo da güçlü hibrid geometri ve doku izleme özelliğini kullanıyor; bu, gerçekten yalnızca modelinizi görebiliyor ve çekebiliyor demek. Bu sayede modelinizin üzerine hedefler koymanıza ve sonra onları kaldırmanıza gerek kalmıyor.

Teknik Özellikler

Eva / Eva Light

Space Spider

Leo

Doku Yakalama Özelliği

Var

Var

Var

Maksimum 3D Çözünürlük

0.1 mm

0.05 mm

0.1 mm

Doku Çözünürlüğü

1.3 mp

1.3 mp

2.3 mp

Renk Derinliği

24 bpp

24 bpp

24 bpp

Işık Kaynağı

Flaş Ampulü

Mavi Led

VCSEL

Tarama Mesafesi

0.4 – 1 m

0.17 – 0.35 m

0.35 – 1.2 m

Dahili Hafıza

256 GB SSD

Pozisyon Sensörü

9 DoF Hareket Sistemi

Artec Eva/Eva Lite

0.1 mm Çözünürlükte Hızlı ve Hassas 3D Tarama

Artec Eva ile, kalibrasyon ve işaretlemeye ihtiyacınız kalmadan, orta ve büyük ebatlarda parçaları kolay ve hızlı şekilde tarayın. 0.1 mm çözünürlükte hassas 3D tarama kabiliyetine sahip ileri teknoloji Artec Eva ile tüm uygulamalarınızda doku ve renkleri yakalayabilir, parlak yüzeyleri sorunsuz tarayabilirsiniz.

Artec Eva ile ister endüstriyel tarama ister tasarım amaçlı tarama yapın, saniyede 2.000.000 veri noktasını yakalayan Artec teknolojisi size doku yakalama özelliği ile tarama sonunda gerçeğe en yakın veriyi elde etme avantajı sunar.
Tersine mühendislik, kalite kontrol ve prototipleme süreçlerinde hız ve hassasiyet kalitesi nedeniyle yoğun olarak tercih edilen Artec Eva, hafifliği sayesinde de kolay taşınabilir bir çözüm haline geliyor.

Dokusuz 3D Tarama için Ekonomik bir Çözüm: Artec Eva Lite

Renk ve doku atama hariç diğer tüm özellikleri profesyonel 3D tarayıcı Artec Eva ile aynı olan Artec Eva Lite, tarama uygulamasında sadece hız ve yüksek hassasiyet arayanların tercihi. 3D tarama uygulamalarınızda elde edeceğiniz datalarda renk ve dokuya ihtiyaç duymuyor ve daha ekonomik bir çözüm arıyorsanız sizin için en uygun çözüm Artec Eva Lite.

Artec Eva/Eva Lite ile Profesyonel 3D Tarama Hizmeti

Artec Eva ile ilgili daha fazla bilgi için 0216 527 37 00’dan 3D tarama servisimize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurarak demo talebinde bulunabilirsiniz.

Artec Spider

Her Ebatta Parça için Kolay ve Hızlı 3D Tarama Çözümü

Taşınabilir profesyonel 3D tarayıcılar Artec Space Spider ile, küçük ölçekli nesnelerden büyük endüstriyel parçalara kadar tüm yapıları yüksek çözünürlükte, kesin doğruluk ve parlak renk ile üç boyutlu tarayabilirsiniz. 3D taraması yapılacak objenin geometrik yapısı ne kadar karmaşık olursa olsun, Artec Space Spider bir 3D taramada bekleyebileceğiniz en iyi sonucu sunar.

7,5 fps yüksek tarama hızı ve 0,05 mm mükemmel çözünürlüközellikleri sayesinde Artec Space Spider, lazer 3D tarayıcıdan çok daha kısa sürede ince detayları yakalayan 3D tarama verileri elde etmenizi sağlar. Böylece, tarayacağınız obje ister bir bozuk para isterseniz araç motoru olsun 3D modelinizi kolaylıkla oluşturup CAD yazılımına aktarırsınız.

Süreçlerinizi Kolaylaştıran Profesyonel 3D Tarayıcılar

1,3 Mpx doku çözünürlüğü ile doku, renk gibi yüzey özelliklerini doğru yakalamanızı sağlayacak Artec Space Spider ile parlak yüzeyleri de rahatlıkla tarayabilirsiniz.

Kalibrasyona gerek kalmadan 3D taramaya başlayarak size zaman kazandıracak olan bu profesyonel 3D tarayıcıların 6 saatlik batarya ömrü size istediğiniz yer ve zamanda 3D tarama yapma imkanı da sunuyor.

Farklı Alanlardaki 3D Tarama İhtiyaçlarına Tek Çözüm

Artec Space Spider pek çok farklı sektörde endüstriyel tasarım ve üretim

tersine mühendislik, kalite kontrol ve hızlı prototipleme kullanılmaktadır.

Artec Space Spider ile Profesyonel 3D Tarama Hizmeti

Artec Space Spider ile ilgili daha fazla bilgi için 0216 527 37 00’dan 3D tarama servisimize ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurarak demo talebinde bulunabilirsiniz.

Artec Studio Yazılımı

En Hızlı ve Sorunsuz Tarama Deneyimi

3D taramasını gerçekleştireceğiniz objeyi işlem öncesi hazırlamaya gerek duymadan, profesyonel 3D tarayıcınızı yöneltin ve çekin.

Size en hızlı ve sorunsuz tarama deneyimini sunmak için sınıfının en iyi doku ve geometri izleme algoritmalarına sahip olan Artec Studio, taramayı istediğiniz an durdurmanıza ve bıraktığınız yerden devam edebilmenize imkân sunar.

Hızlı ve Otomatik Veri İşleme

Profesyonel 3D tarayıcılarla elde ettiğiniz verileri işleyerek, ideal bir 3D model oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artec Studio hem yeni hem de deneyimli kullanıcılara sunduğu gelişmiş akıllı modu sayesinde sonuca kısa sürede ulaşılabiliyor. “Autopilot” (otomatik pilot) olarak adlandırılan bu özellik,  3D tarama ve veri işleme süreçlerinde 4 kolay adım ile sizi sonuca hızla ulaştırıyor.

3D tarayıcının veriyi nasıl yakaladığını ve hassasiyet seviyesini bütünüyle kontrol edebilen Artec Studio, 3D taramayı sezgisel ve kullanıcı dostu hale getirir. Sonuçlarınıza yüksek hassasiyet kazandıran en gelişmiş algoritmalarına sahip olan Artec’in bu gelişmiş 3D görüntüleme yazılımı, verileriniz için en etkili üç boyutlu algoritmaları seçer.

Hassasiyetten Ödün Vermeyen Yazılım

Artec Studio deneyimli kullanıcılar için verilerinizi saniyeler içinde işlemenizi sağlayan, tam kontrol ve esneklik kazandıran gelişmiş ayarlara sahiptir. Diğer yandan bu gelişmiş yazılım yeni kullanıcılar için de eşsiz kullanım kolaylığı sağlar. Kullanıcı, deneyim seviyesi ne olursa olsun, manuel ya da otomatik modu seçer ve her zaman yüksek hassasiyete sahip 3D model elde eder.

Artec Studio  yazılımı ilgili daha fazla bilgi ve satın alma için 0216 527 37 00’dan bize ulaşabilirsiniz.