KONVEYÖR, ZEISS T-SCAN hawk 2 Lazer 3D Tarayıcı ile Kalite Kontrol Süreçlerini Nasıl %80 Hızlandırdı?

KONVEYÖR, ZEISS T-SCAN hawk 2 Lazer 3D Tarayıcı ile Kalite Kontrol Süreçlerini Nasıl %80 Hızlandırdı?

Müşteri Profili

1979 yılında kurulan KONVEYÖR, beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi sektöründe lider kuruluşları arasında yer almaktadır. KONVEYÖR, soğutma ve iklimlendirme sanayiinde yer alan yurtiçi ve yurtdışı müşterilerin akışkan devrelerinde ihtiyaç duyduğu tüm komponent ve parçalarını sağlamaktadır. Beyaz eşya sektöründe, sanayi veya ev tipi buzdolapları ve kurutma makinelerindeki evaporatör, kondanser, eşanjör, ara bağlantı boruları ile birlikte klima gruplarında çevre ısıtıcı,ısı pompası, klima montaj kitleri üretimini yapmaktadır. Otomotiv sektöründe ise otomotiv klima parçaları üretmektedir.

Problem

Zor ve ince formlu boru, karmaşık fikstür ve kontrol aparat parçalarının kalite kontrolünü optik tarayıcılarla ölçümleyen Konveyör, metroloji seviyesinde hassasiyete sahip, kullanımı kolay bir 3D tarayıcı ile iş akışlarını daha verimli hale getirmek istiyordu.

Çözüm

Firma, piyasadaki neredeyse bütün 3D tarama sistemleri ile benchmark yaparak uygulama sonuçları doğrultusunda ihtiyacına yönelik en doğru 3D tarayıcının ZEISS T-SCAN hawk 2 olduğuna karar verdi ve ZEISS T-SCAN hawk 2 lazer 3D tarayıcı satın aldı.

ZEISS T-SCAN hawk 2 lazer 3D tarayıcının KONVEYÖR firmasının kalite kontrol süreçlerine olan katkısını öğrenmek için başarı hikayemizi indirin.

Başarı hikayesinin tamamını indirmek için
lütfen formu doldurun.

Başarı Hikayesi İndir - KONVEYÖR, ZEISS T-SCAN hawk 2 Lazer 3D Tarayıcı ile Kalite Kontrol Süreçlerini Nasıl %80 Hızlandırdı?