infoTRON ailesinin ilk üyelerinden Tezcan Bey’e sorduk: Uzun zamandır bu şirketin bir parçası  olarak, infoTRON’la ilgili neler düşünüyorsunuz?

Burada, ilk başladığım günden itibaren beni geliştirmeye yönelik bir yol çizildi. Türkiye’de bilgisayar teknolojilerinin daha olmadığı zamanlarda bizler 3D printer, tarama sistemleri ve tasarım programları gibi teknolojiler için çalışıyorduk. Bu firmada çalışmaya başlamamdaki en büyük etken; bu şekilde vizyonu olan bir şirkette ileriye doğru bir yol çizebileceğimi öngörmemdi.

infoTRON’u sadece işim olarak görmüyorum, burada yaşamayı, bir şeyler paylaşmayı, yaptığım iş dolayısıyla müşterilerimize katkı sağlayabilmeyi çok seviyorum. 24 sene olmasına rağmen hala bir rutinde değilim, her zaman yeni şeyler öğreniyorum çünkü, infoTRON vizyonu yeni şeyler öğrenmem ve teknolojiyi, yenilikleri takip edebilmem konusunda bana destek oluyor.

infoTRON’a başvurmak isteyen adaylara neler söylemek istersiniz?

infoTRON’da her şeyden önce çok güzel bir ekip ruhu var. Bilmediğiniz bir konuda bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, her departmandaki arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Önünüzde öğrenmenizi engelleyen bir yol yok, her konuda bilgiye açık ve erişebilir durumdasınız. Burada başlayacak arkadaşlarımız; birikimi ve altyapısı olan liderlerle çalışma imkanına sahip olacak ve üretim süreçlerinin bütün aşamalarına tanıklık ederek kendilerini geliştirebilecekler.