Webinar: Sanal gerçeklik teknolojilerinmizi ve Yerli yazılımımız RoT’u anlatacağımız canlı yayında buluşalım

Rot Stüdyo Editör 3D modellerinizi ekleyebildiğiniz, bu modeller ile kütüphaneler oluşturabildiğiniz temel platformdur. Bu modeller ile ilişkilendirdiğiniz malzeme, texture ve renk kütüphaneleri de RoT Editör ile oluşturulmaktadır. Editör aynı zamanda modelleriniz ile sanal sahneleri dolayısı ile sanal dünyanızı oluşturduğunuz yazılımdır. Editör ile sahnelerinize video ve ses dosyalarınızı da ekleyebilir ve sahnelerinizin daha gerçekçi olmasını sağlayabilirsiniz. Kütüphanenizden modelinizi alın, modele, ilişkilendirilmiş malzeme özellikleri, texturelar ve renklerden istediğinizi atayın. Yapmasını istediğiniz hareketleri tanımlayın. Ses ve video dosyalarınızı sahneye ekleyin.

infoTRON’un bu haftaki webinarında uzmanlardan dinleyin:

  • 3 boyutlu modellerinizi sanal prototiplere dönüştürmenin amacı nedir?

  • RoT nedir, nasıl çalışır, hangi alanlarda kullanılır?

  •  Sanal gerçeklik ortamında iş birliği nasıl sağlanır?

  • 3D modellerinizin uzaktan kontrolü ve doğrulanması nasıl yapılır?

Bu özel webinar için takviminizde mutlaka yer açın.

Türkiye’nin ilk yerli ve milli sanal gerçeklik yazılımı RoT-Realization of Things ve sanal gerçeklik teknolojileri hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlayacağımız bu canlı webinarımıza katılmak için kayıt olun.

Tarih: 9 Nisan 2020

Saat: 10:30 – 11:30

Konular: Sanal gerçeklik, sanal prototipleme, RoT – Realization of Things

Kimler Katılmalı: Ürün geliştirenler, tasarım yapanlar, farklı lokasyonlardan aynı ürün/tasarım üzerinde çalışanlar, prototip maliyetlerini azaltmak isteyenler, ürünüm daha piyasaya çıkmadı nasıl tanıtacağım diyenler ve ilgi duyan herkes.

Webinar Kayıt Formu:

09.04.2020 Sanal Gerçeklik ve RoT Webinarı Kayıt Formu