Stratasys

STEREOLITHOGRAPHY TEKNOLOJİSİ – MALZEMELER

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® WaterShed AF

Somos® WaterShed AF

Karmaşık hassas döküm parçalarınızı mükemmel yüzey kalitesi ile doğru bir şekilde 3D yazdırın. Somos® WaterShed AF, özel alaşımların dökümündeki hassasiyetleri sağlayabilmek için antimon olmadan tasarlandığından hassas döküm işleminin gerekliliklerini karşılayan çok amaçlı bir stereolitografi reçinesidir.

Stratasys, P3 Malzemeler, AgSomos® WaterClear Ultra 10122

Somos® WaterClear Ultra 10122

Çok yönlü, kullanımı kolay, olağanüstü şeffaflık. Somos® WaterClear Ultra 10122, minimum ardıl işlem gereksinimiyle akrilik görünümü simüle eden doğru, işlevsel parçalar üretilebilen düşük viskoziteli bir malzemedir.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® WaterShed XC 11122

Somos® WaterShed XC 11122

Somos® WaterShed XC 11122’nin stereolitografi teknolojisi için ABS ve PBT benzeri özellikleri, onu tasarımcılar arasında popüler bir reçine haline getirmektedir. Somos® WaterShed, sıvı akış analizlerine çok uygun, üstün şeffaflık ve nem direncine sahip ayrıntılı parçalar üretebilir.

 

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® 9120

Somos® 9120

Prototipleme söz konusu olduğunda hareketli parçalara her zaman ihtiyaç vardır. Bir tasarımın bileşenlerinin doğru ve uygun şekilde montajını sağlamak hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlayabilir.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® Taurus

Somos® Taurus

Somos® Taurus, mükemmel yüzey kalitesi ile son derece ayrıntılı parçalar üreterek üretim sürelerini azaltır ve izotropik mekanik özellikler gösterir. Somos® Taurus, eskiden sadece termoplastik malzemeler ile elde edilebilen termal ve mekanik performansı sağlayabilmektedir.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® PerFORM – Stereolithography (SL) Reçinesi

Somos® PerFORM – Stereolithography (SL) Reçinesi

Seramik katkısı ile yüksek sıcaklık dayanımı ve sertlik. Somos® PerFORM, kolay ardıl işlem özelliğine sahip rüzgar tüneli testleri için ideal, güçlü, sert, yüksek sıcaklığa dayanıklı kompozit parçalar üretir.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® PerFORM Reflect

Somos® PerFORM Reflect

Seramik katkısı ile çok yüksek sıcaklık dayanımı ve sertliğe sahiptir ve PIV rüzgâr tüneli testleri için geliştirilmiştir. Somos® PerFORM Reflect, geleneksel malzemelerin gerektirdiği ardıl işlemi azaltan, hatta ortadan kaldırabilen patentli yeni bir teknolojiyi kullanmaktadır.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® WaterShed Black

Somos® WaterShed Black

Somos®WaterShed XC 11122 ile benzer özelliklere sahip olan SomosWaterShed Black, boyamaya gerek kalmadan gerçek siyah renkte rijit, sağlam parçalar üreten bir stereolitografi reçinesidir.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® BioClear

Somos® BioClear

Somos® BioClear, medikal uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir ve implantlar dışında sınırlı vücut teması (<24 saat) gerektiren medikal ve dişçilik uygulamalarının gereksinimlerini karşılar.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® EvoLVe 128

Somos® EvoLVe 128

Harika bir yüzey kalitesi ile çok sağlam ve dayanıklı. Somos® EvoLVe 128, hassas, son derece ayrıntılı parçalar üreten ve kolay ardıl işlem için tasarlanmış dayanıklı bir stereolitografi malzemesidir.

Stratasys, P3 Malzemeler, Somos® DMX-SL™ 100

Somos® DMX-SL™ 100

Somos® DMX-SL 100, benzersiz ve uygun maliyetli “kuru çıkarma” işlemi sayesinde karmaşık, içi boş kompozit parçaların günler içinde üretilmesini sağlayan dayanıklı ve sağlam bir stereolitografi malzemesidir- üstelik kalite ve estetikten hiçbir ödün vermeden.

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • 3D Yazılımlar
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000