STRATASYS J750 İle en yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirin.Stratasys J750, en parlak fikirlerinize rakipsiz estetik ve gerçek, tam renkli yetenek, doku haritalama ve renk gradyanlarıyla en cesur emelleri sunar. Karmaşık yapılar için zamandan ödün vermeden, çok sayıda malzeme ve renkte bitmiş ürünler gibi görünen, hisseden ve çalışan 3D baskı prototipleri elde edin. Canlı, gerçekçi örneklerle tasarımları daha iyi iletin ve manuel işlem sonrası gecikmelerden ve maliyetlerden tasarruf edin.

Stratasys J750 yazıcı PANTONE™ onaylıdır. Bu doğrulama, Pantone Eşleştirme Sistemi(PMS)’i bir 3D baskı çözümünde ilk kez kullanılabilir hale getirir. Markalar ve üreticiler için iş akışının her aşamasında kritik renk kararları veren evrensel bir renk dili sağlar. İlhamdan gerçekliğe kadar renklerin tanımlanmasına, iletilmesine ve kontrol edilmesine yardımcı olur.

GrabCAD Print yazılımından tek bir tıklamayla Pantone Renkleri’ne renk eşleştirme, modellerde ve prototiplerde daha hızlı, daha gerçekçi bir renk ifadesi sunarak geleneksel boya eşleştirme veya yinelemeli renk eşleştirme işlemlerinde saatlerce tasarruf sağlar.

Çoklu malzeme seçimi, sert, esnek, şeffaf veya opak malzemelerin ve bunların bileşenlerinin herhangi bir kombinasyonu da dahil olmak üzere aynı anda altı malzemeye kadar yükleyebileceğiniz anlamına gelir.

Baskı kafalarındaki baskı nozullarının sayısını iki katına çıkararak, son derece pürüzsüz yüzeyler ve 0,014 mm kadar ince katman kalınlığı olan hassas detaylar üretebilirsiniz, yani bir insan cilt hücresinin yaklaşık yarısı kadar.


Avantajlı fiyatlarımızdan faydalanmak için formu doldurun.Q3 Stok Kampanyası - Stratasys J750