• Stratasys F900

    En Yeni, En Büyük, En Yetenekli

Stratasys F900: Stratasys’in en yeni, en büyük ve en yetenekli 3D yazıcısı

Geleneksel üretim teknolojileri güvenilir olabilir ve işinizi görebilir, ancak sizi bir adım ileriye götürür mü? Pazarda rekabet hız kesmeden devam ediyor. Rakiplerin önüne geçmek için yapılması gerekenin Endüstri 4.0 teknolojilerinin bir an önce üretim hatlarına entegre edilmesi gerektiğini bir çok farklı kaynaktan duyuyoruz. Katmanlı üretim teknolojileri de Endüstri 4.0 devriminde en çok öne çıkan teknolojilerden biri olarak dijital fabrika çözümlerine dahil ediliyor.

Stratasys F900 3D Yazıcı ile kendinize özel parçaları oluşturarak ve daha hızlı prototipleme sayesinde düşük hacimli üretimi karlı hale getirerek pazarda rakiplerinize karşı yerinizi koruyun. Karbon fiber takviyeli Nylon12 dahil 15 farklı malzeme seçeneği ve herhangi bir FDM yazıcıya göre en büyük üretim hacmine sahip olması sayesinde, üreticilere bir FDM 3D yazıcıda maksimum üretim kapasitesi sağlar.

Stratasys F900, büyük planlara ve üretimlere uygun olacak şekilde ağır sanayiler için özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir FDM sisteminin en büyük yapı boyutuyla(90cmx60cmx90cm), en zorlu üretim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

  • Hızlandırma Kitini baskı sisteminize ekleyerek büyük parçalar için daha hızlı üretim süresi elde edin ve üretimi hızlıca ölçeklendirin.

  • En sık kullanılan CAD dosya formatlarını GrabCAD Print’e doğrudan aktararak parça tasarımlarınız için gelişmiş verimlilik ve görselleştirme.

  • Insight Software ile üretim aşaması optimizasyonu, genel üretim programınızı geciktirmeden, tasarımlarınızı anında değiştirmenize, üretim malzemelerini gözden geçirmenize ve daha fazlasına olanak sağlar.

  • Uzaktan dahili kameralarla MTConnect özelliği, çift malzeme yuvası ve yüksek kapasiteli malzeme seçenekleri ile otomatik üretim ve izleme özelliği.

  • Geleneksel üretim işlemlerinde kullanılan aynı standart, mühendislik dereceli ve yüksek performanslı termoplastiklerin çoğunu kullanabilen katmanlı üretim sistemi.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın

© 2020 infoTRON