3DEXPERIENCE® Platformu tarafından desteklenen SIMULIA, kullanıcıların ürün, doğa ve yaşamın gerçek dünyadaki davranışlarını keşfetmelerini sağlayan gerçekçi simülasyon uygulamaları sunar.

Dassault Systèmes SIMULIA uygulamaları, kullanıcıların ürün, doğa ve yaşamın gerçek dünyadaki davranışını keşfetmek ve optimize etmek için multifizik kurallarına uygun simülasyon ve yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) uygulamalarından yararlanmalarını sağlar. 3DEXPERIENCE platformunun ayrılmaz bir parçası olan SIMULIA uygulamaları, fiziksel prototiplere başlamadan önce malzemelerin ve ürünlerin performansını ve güvenilirliğini değerlendirme sürecini hızlandırır.

UYGULAMA MÜHENDİSLİĞİ

UYGULAMA ODAKLI ÇÖZÜMLER GELİŞTİREN MÜHENDİSLER VE TASARIMCILAR İÇİN SİMÜLASYON DESTEĞİ

Endüstriyel uygulamaları ile kullanıcılara ve tasarımcılara günlük yaşamımızda kullandığımız ürünlerin tasarım süreçleri boyunca simülasyon teknolojisinden yararlanma desteğini sağlar. Simülasyon teknolojisi yapıları, akışkanları, plastik enjeksiyon kalıplamayı, akustiği ve yapısal uygulamaları kapsar.

TEMEL FAYDALAR

  • Tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayan ve dilinizi konuşan bir kullanıcı deneyimi ile On Premise veya On Cloud’a erişin
  • PLM ve CAD ile tamamen entegre bir tasarım ortamında simülasyonu yapın
  • Tasarım değiştiğinde bile simülasyonda güncellemelerini kolayca yürütün
  • Tasarımcılar ve Mühendisler rolleri için yerleşik lisanslarla hesaplamaya hemen erişmenin keyfini çıkarın
  • CATIA ile entegre komple plastik enjeksiyon çözümüne erişin

Diğer Ürünlerimiz

İŞ DENEYİMİ PLATFORMU

3D CAD TASARIM YAZILIMI

İŞBİRLİĞİNE DAYALI YENİLİKLER

DİJİTAL ÜRETİM

Haberler


© 2018 infoTRON