FORVIA FAURECIA, PLM SÜRECİNİ
3DEXPERIENCE PLATFORMUYLA İYİLEŞTİRİYOR

FORVIA FAURECIA, PLM Sürecini 3DEXPERIENCE Platformuyla İyileştiriyor

Sürdürülebilir ve kişiselleştirilmiş mobilite çözümleri geliştiren birinci sınıf otomotiv teknolojisi tedarikçisi FORVIA Faurecia, küresel üretim operasyonlarını yönetmek ve ürün geliştirme yaşam döngüsü boyunca kesintisiz veri akışları sağlamak için 3DEXPERIENCE kullanıyor.

“ En son trendlere yanıt verebilmemiz, ürünleri her zamankinden daha hızlı geliştirebilmemiz ve piyasaya sunmamız gerekiyor. Bunu yapmak için tüm süreçlerimizi entegre etmemiz gerekiyordu. Tam bu noktada ürün yaşam döngüsü yönetimi (PLM) sistemi, CATIA ve ENOVIA dahil olmak üzere Dassault Systèmes çözümleri, inovasyon süreçlerimizi ve ürünlerimizin pazara sunma süresini hızlandırarak dijital dönüşüm yolculuğumuzu bir adım öteye taşıdı.”

Patrick Brionne, Faurecia Grup Endüstriyel Strateji ve Üretim Mühendisliği Direktörü

Faurecia, tüm ürün geliştirme sürecini modellemek, simüle etmek ve optimize etmek için dijital ikiz kullanıyor böylece sanayileşme sürelerini kısaltırken aynı zamanda yeni programlarda üretimin ilk gününden itibaren performansı iyileştirebiliyor ve tüm üretim süreç takibini ve kontrolünü 3DEXPERIENCE Platformu sayesinde izleyebiliyor.

Şirketlerin dijital dönüşüm süreci için 3DEXPERIENCE Platformu’nun sunduğu uçtan uca çözümleri öğrenmek için başarı hikayesini indirin.

Başarı hikayesini indirmek için
lütfen formu doldurun.

FORVIA Faurecia, PLM Sürecini 3DEXPERIENCE Platformuyla İyileştiriyor