infoTRON, SAHA EXPO 2020 sahnesinde yerini alacak.

İstanbul Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği tarafından düzenlenen SAHA EXPO bu yıl 25-28 Mart’ta gerçekleşecek.

TSK üyeleri ve farklı ülkelerdeki ordu mensuplarının yanı sıra ulusal ve uluslararası alım heyetlerinden firma temsilcilerine, akademisyenlere ve öğrencilere kadar geniş katılımcı kitlesi ile Milli Teknoloji Hamlesi’ne destek veren tüm paydaşların bir araya geldiği SAHA EXPO bu yıl da İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Çözüm ortağı olduğu Stratasys, Dassault Systemes gibi alanında dünya lideri olan şirketlerle işbirliği içinde olan infoTRON, yüksek teknolojiye dayalı çözüm ve hizmetlerini SAHA EXPO 2020 ziyaretçilerine sergileyecek.

Çözüm ve hizmet portföyü; Endüstriyel Tasarım, Mühendislik, 3D Printing, Tersine Mühendislik, CAD/CAM gibi Ürün Geliştirme teknolojilerinden Yazılım Geliştirme, Danışmanlık, Ürün Yaşam Döngüsü yönetimi (Dassault Systemes–PLM), Sanal Gerçeklik, Simülasyon sistemlerine yönelik gerçek-zamanlı sistem ve yapıların kurulmasına kadar geniş bir yelpazeden oluşan infoTRON, Türk Sanayisi’ne ve dünyanın çeşitli yaratıcı kuruluşlarına değer katmak için fuarın 11. salonunda yerini alacak.