infoTRON, taşınabilir 3D tarayıcı lideri Artec3D’nin Gold Partner’i oldu.

Savunma, havacılık, otomotiv, ulaşım, inşaat ve enerji sektöründeki şirketlere yüksek teknolojili çözümler ve hizmetler sunan infoTRON, Artec 3D’nin Gold Partner’i oldu.

infoTRON, 3D Tarama alanındaki profesyonelliğinden ve tecrübesinden güç alarak “Birlikte Geleceği 3 Boyutlu Yaratıyoruz” vaadiyle müşterilerine 3 boyutlu teknolojileri ve kavramları uygulamaya devam ediyor. Küresel ölçekte en iyi entegrasyon olanaklarını sağlayan yüksek kaliteli, kullanımı kolay, taşınabilir 3D tarayıcıların yanı sıra akıllı, kullanıcı dostu 3D yazılım ve SDK üreten Artec 3D’nin Gold Partner sertifikası, çeşitli teorik ve uygulamalı sınavlardan geçerek sadece en iyi partnerine veriliyor.

infoTRON, Gold Partner sertifikası almaya hak kazanarak Artec ürünleri hakkında mükemmel bilgiye sahip olduğunu, müşterilerine yüksek kaliteli ve derinlemesine teknoloji demoları sağlayabildiğini kanıtlıyor. Gold Partner sertifikasıyla resmi olarak Artec ürünlerinin güvenilir bir satıcısı olan infoTRON artık konusunda uzman ve profesyonel teknik ekibiyle yüksek teknolojili Artec3D ve sanal gerçeklik ürünlerini, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmaya devam edecek.

Kullanım kolaylığı ve yüksek hassasiyet ile en üst düzey tarama

Yenilikçi 3D teknolojisi ve taşınabilir 3D tarayıcılarda küresel lider olan Artec3D, küçük objelerde tersine mühendislik, kalite kontrol, tasarım ve daha birçok uygulama için 10 mikron hassasiyetinde taramalar yapan Artec Micro 3D tarayıcı ile kullanım kolaylığı ve yüksek hassasiyetiyle en üst düzey tarama sunuyor.

Gold Partner sertifikasıyla gücüne güç katan infoTRON, ince detaylara sahip makine parçaları, kuyumculuk ve dental uygulamalar için profesyonel ultra yüksek hassasiyetli endüstriyel masaüstü 3D tarayıcı Artec Micro ile müşterilerine, mevcut yüksek teknolojiyi kullanarak yeni özelleştirilmiş çözümler üretiyor.

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000