Kişiye özel motorsikletlerde infoTRON imzası.

infoTRON, Bunker Custom Cycles ile gerçekleştirdiği projede, infoTRON 3B Tarama teknolojilerini kullanarak, Yamaha MT-25 tarama datasını 1 gün gibi kısa bir sürede elde etti.

Bir motorsiklette sürücüler neredeyse her zaman zevklerine uygun değişiklikler yapma gereği duyuyorlar. Ancak ortalama bir sürücü için vizyonu gerçeğe dönüştürmek, birkaç nedenden dolayı her zaman kolay olmayabilir. infoTRON da bundan yola çıkarak müşterisi Bunker Custom Cycles ile özel motorsiklet kitleleri için Yamaha M-25 platformunu temel alan, 17 parçalı doğrudan geçmeli alüminyum gövdeli panel kiti Janus’u geliştirdi.

Bunker Custom Cycles ile gerçekleştirilen projede, infoTRON 3B Tarama teknolojileri kullanılarak geleneksel yöntemler ile ölçü alınamayacak yüzeylerde Yamaha MT-25 tarama datası 1 gün gibi kısa bir sürede elde edildi. Bu ölçüsel doğruluk ve hassasiyet içeren datalar bilgisayar ortamında tersine mühendislik ve ürün geliştirme işlemleri için kullanıldı. Motorsiklette gerek görülen geliştirmelerde, tasarım hatalarının minimize edilmesi ve daha hızlı yol alınmasını sağlayan bu yöntem ile infoTRON teknik ekibi Bunker Motorcycle firmasına kaliteli, hızlı ve ekonomik bir optimizasyon süreci sağlamış oldu.