Gerçekleştirdiğimiz webinar’lar ile müşterilerimizle etkileşimimiz sürüyor!

COVID-19 sürecinde de müşterilerine çözüm ve hizmetlerini anlatmaya devam eden infoTRON ve +90 3B Dijital Fabrika olarak, Nisan ayı içerisinde farklı konularda webinar düzenledik. İş ortağı olan firmalarının çözümlerinin anlatıldığı webinar’larda uzmanlarımız, müşterilerimizin sorularını da yanıtlayarak interaktif görüşmeler gerçekleştirdi.

Savunma, uzay, havacılık, otomotiv, ulaştırma, inşaat ve enerji sektörleri başta olmak üzere, pek çok sektöre özel çözümler sunan infoTRON, mevcut yüksek teknolojiyi kullanırken, aynı zamanda ihtiyaç duyulan yeni teknolojileri de yaratarak ürün ve hizmetlerini sunuyor. infoTRON müşterilerine gerek tasarım gerekse üretim süreçlerinde değer katarak, verimliliğin de sürekli artışını sağlıyor.

Bu kapsamda; ayda birkaç kez gerçekleştirdiği webinar’lar ile müşterilerin sorularını cevaplayarak, ihtiyaçlarına yanıt veren infoTRON, Nisan ayında da webinar’larına devam etti. Webinar serisi, +90 3B Dijital Fabrika’nın Silikon Kalıplama üzerine yapılan son webinarı ile tamamlandı.

2 Nisan’da gerçekleştirdiği webinarda dünyanın ilk masaüstü 3D metal yazıcı Desktop Metal Studio System’i tanıtan infoTRON, masaüstü 3d metal yazıcısının avantajlarını anlattı. Bu noktada müşterilerinin sorularını da yanıtlayan infoTRON, yazıcının kullanım alanlarını da aynı webinarda izleyicilere aktardı.

9 Nisan tarihinde ayın ikinci webinar’ını gerçekleştiren şirket, burada da temel platformları olan Yerli ve Milli Sanal Gerçeklik Yazılımı RoT’u (Realization of Things) tanıttı. Müşterilerin 3D modellerini ekleyebildiği, bu modeller ile kütüphaneler oluşturabildiği bir platform olan RoT’un amacının anlatıldığı webinar’da RoT’un hangi alanlarda kullandıldığı da detaylı bir şekilde anlatıldı.

17 Nisan’daki webinarı Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformuna ayıran infoTRON, PLM yazılımı noktasında 3DEXPERIENCE’in farklılıklarına değinirken, aynı zamanda on-cloud ve on-promise kullanım alanları konusunda da bilgi verdi.

Son olarak 22 Nisan tarihinde +90 3B Dijital Fabrika’nın gerçekleştirdiği webinarda, “Silikon Kalıplama” çözümlerini ve endüstride sağladığı avantajlar anlatıldı. +90 3B Dijital Fabrika uzmanları silikon kalıplama ve endüstride sağladığı avantajlara değinerek, ön seri ve köprü üretim ile az adetli imalatta silikon kalıp kullanımının nasıl gerçekleştiği noktasında bilgi verdi. Ayrıca webinarda silikon kalıplamada kullanılan ham madde seçenekleri de sıralandı.

Webinarlarımız:

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000