Ürün tasarımı ve deneyimi için dünyanın lider yazılımı olan CATIA, gündelik hayatımızda gördüğümüz ve kullandığımız ürünleri geliştirmek için birçok sektörde lider kuruluşlar tarafından kullanılır.

CATIA, yalnızca herhangi bir ürünü modellemekle kalmaz, aynı zamanda günlük hayatımızda kullandığımız ürünler ile deneyim çağındaki tasarıma odaklanır. Sistem mimarları, mühendisler, tasarımcılar ve tüm diğer katılımcılar kendi dünyalarını tanımlayabilir, hayal edebilir ve şekillendirebilir.

Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen CATIA kullanıcılarına şunları sunmaktadır:

  • Tek bir kaynaktan, mobil kullanıcılar dahil tüm çalışanlar arasında iş zekasını, gerçek ve eşzamanlı tasarımı ve işbirliğini güçlendiren 3D panolar aracılığıyla erişilen bir sosyal tasarım ortam,
  • Her kullanıcının etkinliğini optimize eden birinci sınıf 3D modelleme ve simülasyon özelliklerine sahip hem deneyimli hem de tecrübesiz kullanıcılar için bir deneyim,
  • Mevcut süreçler ve araçlar ile kolayca entegre olan kapsamlı bir ürün geliştirme platformu CATIA, birden fazla disiplinin ve ürün geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güçlü ve entegre uzman uygulamalardan yararlanmasını sağlar.

TASARIM / STYLING

CATIA TASARIMI / ÜRÜN MÜKEMMELLİĞİ İÇİN TASARIM

TEMEL FAYDALAR

  • Endüstriyel Tasarım: Endüstriyel tasarımcılar bir ürün tasarımına başlarken ister taslak çizim ile ister 2 boyutlu çizimlerden başlayarak şekilleri özgürce değiştirebilir ve ürünün ilk kavramsal tasarım aşamasında daha fazla fikri hayata geçirmek ve yaratıcılığını geliştirmek için faydalanabilirler.
  • Gelişmiş Yüzey Modellemesi: Otomotivde Class-A yüzey modelleme modülü ile tasarım sürecinde ICEM yüzey iyileştirme teknolojileri ile ile çözüm sunuyor. En yüksek  Class-A yüzey kalitesi ile estetik ve ergonomik şekilleri modellemek, analiz etmek ve görselleştirmek için güçlü bir kaynak sağlıyor.

Üretilen bir ürünün tasarımı, pazardaki başarısında büyük rol oynar. CATIA Design / Styling’in temel unsurları ile malzeme ve tasarımı geliştirir, en yüksek kalitede yüzeyler elde eder, fiziksel ve sanal prototiplerle doğru kararlar alınmasına yardımcı olur.

CATIA Design / Styling tasarım yazılımı, 3 boyutlu çizimden, serbest yüzey tasarımına, Class-A modellemeye, 3 boyutlu yazıcılar ile üretime, tersine mühendislik çalışmalarına, görselleştirmeye, yüzey mükemmelliği ve ürün deneyimine kadar tüm çözümleri sunar.

Aynı zamanda 3DEXPERIENCE programı, bir CAD uygulaması olan CATIA’yı Dassault Systemes’in ENOVIA, SIMULIA, DELMIA gibi CAM, CAE, PDM, PLM uygulamaları ile tek çatı altında birleştirir. Bu sayede tüm CAD, CAM, CAE, PDM, PLM uygulamaları arasında bütünleşik bir yapı oluşur ve tam entegre bir sisteme sahip olunur.

Diğer Ürünlerimiz

İŞ DENEYİMİ PLATFORMU

İŞBİRLİĞİNE DAYALI YENİLİKLER

GERÇEKÇİ ANALİZ

DİJİTAL ÜRETİM

Haberler

CATIA V5 Kampanyası Başvuru Formu

ENOVIA Endüstri Kampanyası
© 2020 infoTRON

E-Posta Listemize Üye Olun

E-Posta listemize kayıt olun.