1994

alt

Hakkımızda

Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Haziran 1994'te kurulan infoTRON, İstanbul ve Ankara ofisleri ile endüstrinin değişik konularında, öncelikle Türk Sanayi’ne ve dünyanın çeşitli kuruluşlarına [+] değer katmaktadır.  infoTRON’un hedef kitlesi arasında savunma, uzay, havacılık, otomotiv, ulaştırma, inşaat ve enerji sektörlerinden kurum ve firmalar yer almaktadır.

infoTRON'un Misyonu, var olan yüksek teknolojiyi kullanarak veya gereken yeni teknolojileri yaratarak, en kısa zamanda, en iyi ürün veya servisi sağlayarak, müşterilerine değer katmak ve aynı zamanda kişisel bilgi, yetenek ve işbirliğini arttırabilmektir.

infoTRON müşterilerine en iyi çözümü, en kısa sürede sunmak için gerekli altyapı, donanım ve yazılım teknolojilerine yatırım yapmaktadır ve bünyesinde birçok yüksek teknolojileri barındırmaktadır. infoTRON çeşitli personel eğitimleri ile teknolojisini sürekli yenilemesiyle, günden güne kendini geliştirmektedir. Dünya çapında çeşitli projelerde önemli sorumluluklar üstlenen infoTRON, ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir.

infoTRON’un çözüm ve hizmet portföyü; Endüstriyel Tasarım, Mühendislik, 3D Printing, Tersine Mühendislik, CAD/CAM gibi Ürün Geliştirme teknolojilerinden Yazılım Geliştirme, Danışmanlık, ve Ürün Yaşam Döngüsü yönetimi (Dassault Systemes–PLM), Yapı Bilgi Sistemi (BIM) ve Simülasyon teknolojileri, Sanal Gerçeklik sistemlerine yönelik gerçek-zamanlı sistem ve altyapıları kurulmasına kadar geniş bir yelpazeden oluşmaktadır.  Derin endüstriyel bilgi birikimi ve yenilikçi yaklaşımları ile infoTRON’un uzman teknoloji ekipleri, müşterilerinin iş süreçlerini daha iyiye doğru sürekli geliştirmek çabası içindedirler.  Çözüm ortağı olduğu, Stratasys, Dassault Systemes gibi her biri konusunda dünya lideri olan şirketlerle işbirliği ile birlikte infoTRON :

alt Daha etkin iş verimlilikleri için müşterilerine en son teknoloji ürünlerini ve çözümlerini sağlamayı,

alt Müşterilerinin temel öngörüleriyle ve markasının Birlikte Geleceği 3 Boyutlu Yaratıyoruz vaadiyle uyumlu olarak ‘bilgi tabanlı ekonomi’ hedefli çözümlere yönelik 3 boyutlu teknolojileri ve kavramları uygulamayı,

alt Sürdürülebilir büyüme, ilerleme ve inovasyon ile paydaşlarına, müşterilerine ve Türk toplumuna sürdürülebilir katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

infoTRON, hedef sektörlerindeki müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilecek şekilde, en kısa süre içerisinde, mümkün olan en yüksek teknolojileri kullanarak veya oluşturarak, en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bu ilkesiyle infoTRON, “3 Boyutlu Dijital Dünya” denince akla ilk gelen isimdir. Verilen hizmetlerde, güvenilir çözümleri üretmenin karmaşıklığını ve maliyetini azaltacak, yaratıcılık ve ticari başarı hedeflerinin yakalanmasını sağlayacak birbiri ile entegre çalışan yöntemler benimsemektedir.

infoTRON’un çözümleri, piyasa koşullarını zorlayan yaratıcı fikirlerin değerlendirilmesi, iş modellerinin iyileştirilmesi veya en ekonomik şekilde pazara ürün çıkarma yöntemlerinin belirlenmesi gibi ihtiyaçlarınızın karşılanmasına hizmet eder. infoTRON’un tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılayacak tek adres olması başarı teminatınızın yarısını oluşturmaktadır. Geri kalan yarısını ise, tecrübeli yönetim kadrosu, taze fikirler, ileriye dönük iş birlikleri, giderek karmaşıklaşan ortamlarda iş yapabilme disiplini ve hepsinden de öte güvenebileceğiniz bir firma olması oluşturmaktadır.

 

alt