• STRATASYS J55 ™ 3D YAZICI

    Yeni Olasılıkları Keşfedin

STRATASYS J55 ™ 3D YAZICI
Yeni olasılıkları keşfedin.

Yeni LED UV kaynağı ve döner tabla teknolojisiyle Stratasys J55 3D yazıcı karşınızda.
Döner tabla sayesinde alan kazanan J55, ofis paylaşımına uygun sistem ebatlarında büyük parçalarınızın modellerini de gerçeğe dönüştürmeye olanak sağlıyor. COVID-19 nedeniyle uzaktan çalışma sistemine geçtiğimiz bugünlerde J55 3D yazıcı sistemleriyle tasarımlarınızın tüm versiyonlarını uzaktan basabilirsiniz.

Stratasys’ten Yeni Tam Renkli, Ofis Dostu,
Profesyonel 3D Yazıcı: J55

Stratasys J55, ofis dostu, sessiz ve tam renkli 3D baskı çözümüyle geleceğe doğru büyük bir adım olarak ofislere ve tasarım stüdyolarına dahil oluyor. J55, tasarımcıların, tasarım sürecinin her aşamasında birden fazla prototipin hazır ve hızlıca tekrarlanabilir modellerini elde etmelerini sağlıyor. Geliştirilmiş 3D baskı özellikleri arasında; statik baskı kafası, dönen üretim tablası, UV LED aydınlatma teknolojisi, yeni malzeme kartuşu tasarımı ve daha fazlasını sayabiliriz. Ofis veya stüdyo ortamı için özel olarak kompakt ve sessiz olarak tasarlanan PolyJet teknolojisine sahip J55’i yakından tanıyın.

Kalite

J55 ile tasarım sürecinizi yüksek çözünürlük, hızlı baskılar ve çok boyutlu özelliklerle yükseltin, gerçekçiliğe en yakın sonuçlar elde edin.

Kapasite

J755 piyasadaki en iyi makinenin dış ebatına kıyasla baskı hacmi oranınını sunarken, bir baskıda çoklu parça üretimine ve 5 farklı malzemenin kombinasyonlarıyla kullanılmasına imkan tanır.

Renk Seçenekleri

Şeffaf malzemeler, 478.000 renk gamı, Pantone onaylı renkler, sayısız renk ve doku seçeneği ile J55, ihtiyacınız olan her ne olursa olsun tasarım gerçekçiliğini hızlı, verimli ve erişilebilir kılar.

Ofis Dostu

Ofis veya stüdyolar için tasarlanan J55, çok sessiz bir çalışma ortamı sunuyor. 53 desibel altında çalışan J55 yaklaşık bir ev buzdolabı kadar ses çıkarıyor. Kokusuz sistem, dumanları çekmek ve filtrelemek için ProAero ™ Hava Emici kullanır.

Hayalinizdeki Tasarımları Gerçekleştirin

Kumaş, ahşap, deri ve çok daha fazla yüzey dokusu seçenekleri ile gerçeğe en yakın sonucu elde edin. İşlem sonrası için harcanan zamanı azaltın ve fikirleri daha etkili ve görsel bir şekilde iletin.

Tüketici ürünlerinin ergonomisini test edin ve paydaşlarınızla paylaşın.

Ürünlerin çevrelerine nasıl uyduğunu görün ve renkleri aynı anda değiştirin veya tasarımı revize edin.

Profesyonel Bir Etki Yaratın

  • J55 Sanal Showroom

    Sanal ortamda yaratılan J55 tasarım stüdyosunda bir tura katılın. Sanal etkileşimli bir deneyim ile, ürün özelliklerinden örnek uygulamalara kadar J55 ile ilgili her şey hakkında bilgi alabilirsiniz. Stratasys J55 3D yazıcının size sağladığı olanaklarını keşfedin.

    Sanal Tura Katılın

J55 Malzemeleri

Sert, şeffaf, opak veya hızlı taslak baskı için uygun maliyetli malzeme… J55, tüm tasarım ihtiyaçlarınıza uyacak geniş bir malzeme yelpazesi sunar. Aynı anda beş adede kadar malzeme yüklemenizi ve bir baskıda çok renkli parçalar oluşturmanızı sağlar. Renk ve doku kombinasyonları için geniş seçeneklerle el boyaması gerekmez.

Hayal Ettiklerinizi
Hayata Geçirin!

Doku

Ahşaptan kumaşa, J55 her tasarım ihtiyacına uygun bir doku seçeneği sunar. Sadece birkaç tıklamayla post-processing’i neredeyse tamamen ortadan kaldırın ve modellerinizin gerçekçiliğini yükseltin.

Renk

Pantone Onaylı renkler dahil yaklaşık 500.000 benzersiz kombinasyon oluşturun. El boyama tekniklerini canlı renklerle değiştirerek saatlerce zaman kazanın.

Şeffaflık

Şeffaf malzemelerle tasarım fikirlerinizi daha eksiksiz gerçekleştirin. VeroClear, gerçek gibi görünen ve çalışan modeller için cam ve plastiği bir dizi renk tonunda simüle edebilir.

J55

Bir çok deneme ve test aşamasından geçen teknolojimiz, ön prototiplerden yüksek kaliteli son modellere kadar her adımda iş akışlarını kolaylaştırarak tüm tasarım sürecini basitleştirir. Şimdi bu profesyonel teknoloji bir ofis veya stüdyo alanı için tasarlanmış uygun fiyatlı, kompakt bir 3D yazıcıda mevcut. Artık J55 3D Yazıcı ile tasarımcılar eserlerini en iyi şekilde sunabilirler.

500.000 Renk

±100μ Hassasiyet

Dönen Üretim Tablası

J55 hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir, uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

infoTRON Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Üretim ve Ticaret A.Ş.
(infoTRON) olarak kişisel verilerinizin güvenliğine azami hassasiyet
göstermekteyiz. infoTRON olarak, kişisel verilere yönelik tüm
işlemleri 6698 sayılı kanuna uyumlu olarak yapmaktayız.

© 2020 infoTRON