Sennheiser, IE 600 Kulak İçi Kulaklıklarının Gövdesini TRUMPF Metal 3D Yazıcı ile Üretiyor

Çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış Alman ses şirketi Sennheiser, metal 3D baskılı IE 600 kulak içi kulaklıklarını piyasaya sürdü. TRUMPF’un TruPrint 2000 Lazer Metal Füzyon teknolojisi ile üretilen IE 600 kulak içi kulaklık gövdesi, Mars gezgininin sondaj kafasında kullanılan aynı havacılık sınıfı amorf alaşım olan AMLOY ZR01 malzemeden üretilmiştir.

TruPrint 2000 ile 3D olarak basılan amorf metaller, güç, esneklik, korozyon direnci ve biyouyumluluğun benzersiz bir kombinasyonuna sahiptir. Bu avantajlar daha ince duvar kalınlığına Izin vererek kulaklık gibi daha küçük ürünlerdeki uygulamalara olanak tanır.

TruPrint 2000, 55 μm’lik küçük lazer ışını çapı sayesinde yüzey kalitesi ve detay seviyesi ile etkileyici yüksek kalitell baskı sonuçları üretir. TruPrint 2000’in inşa hacmi 200 mm çapında ve 200 mm yüksekliğe sahiptir. TRUMPF’un 300 Watt gücünde iki fiber lazerle tüm baskı alanını tarayan Fullfield Multilaser özelliği ile son derece üretkendir.

Çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış Alman ses şirketi Sennheiser, metal 3D baskılı IE 600 kulak içi kulaklıklarını piyasaya sürdü. TRUMPF’un TruPrint2000 Lazer Metal Füzyonteknolojisi ile üretilenIE 600 kulak içi kulaklık gövdesi, Mars gezgininin sondaj kafasında kullanılan aynı havacılık sınıfı amorfalaşım olan AMLOY ZR01 malzemeden üretilmiştir. Sennheiser’in TRUMPF TruPrint2000 metal 3D yazıcıdan nasıl faydalandığını öğrenmek için başarı hikayesini indirin.