Metal Eklemeli İmalat, Uzay ve Havacılık Alanında Zorlu Parçaların Üstesinden Geliyor

Metal Eklemeli İmalat, Uzay ve Havacılık Alanında Zorlu Parçaların Üstesinden Geliyor

Havacılık ve uzay endüstrisinde güvenlik en önemli önceliktir. Bu nedenle şirketler sürekli olarak yüksek malzeme maliyetlerini düşürmek ve parçalarının ağırlığını azaltmak için yeni yollar aramaktadır. Eklemeli İmalat tartışmasız havacılık ve uzay uygulamaları için ideal bir üretim yöntemidir.
Mekanik ve elektromekanik cihazların tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış İspanyol tedarikçi RAMEM, karmaşık geometrilere ve sofistike teknik gereksinimlere sahip havacılık ve uzay bileşenleri de dahil olmak üzere çok çeşitli parçalar üretmektedir. Yüksek karmaşıklıkta olan metal parçaları daha az malzeme ile daha hafif ve daha kısa sürede üretmek için firma Eklemeli İmalat’a yönelmiş ve TRUMPF TruPrint 1000 3D Metal Yazıcı satın almıştır.

Mekanik ve elektromekanik cihazların tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış İspanyol tedarikçi RAMEM, TRUMPF TruPrint 1000 3D Metal Yazıcı ile, parça üretim süresini nasıl kısalttığını ve kullandığı malzeme miktarını nasıl %80 oranında düşürdüğünü öğrenmek için başarı hikayesini indirin!

Başarı hikayesini indirmek için
lütfen formu doldurun.

Başarı Hikayesi İndirildi! | Metal Eklemeli İmalat, Uzay ve Havacılık Alanında Zorlu Parçaların Üstesinden Geliyor