Desktop Metal 3D Metal Yazıcı ile yüksek kaliteli parçalar üretin

Studio SystemStudio System™ ile 3D metal parça üretim süreci, tasarımı yazılıma yüklemek ve üretimi başlatmak kadar kolaydır. Herhangi bir tahmin veya hesaplamaya gerek olmadan 3 boyutlu olarak parçanızı tasarladıktan sonraki işlemleri Desktop Metal’in güvenli, web tabanlı yazılımı yapıyor. Böylece iç kanallar ile karmaşık geometriye sahip, işlenmesi zor parçalarda bile kolayca baskı almanızı sağlayan Studio System ile ofis ortamında kolaylıkla metal 3D parçalar üretebilirsiniz.

Studio System ™ ‘in kendi yazılımı Fabricate, döküm işlemi ile üretilmiş parçalarla benzer katı yoğunluğu özelliklerine sahip yüksek kaliteli parçalar üretmek için gereken metalürjik süreçleri otomatikleştirir. Laboratuvara ihtiyaç duymadan standart, yüksek çözünürlüklü ve 50 mikrona kadar ince katman kalınlığı seçenekleri sunan değiştirilebilir baskı kafaları kullanıcıların, üretim hızı için sistemlerini optimize etmelerini veya ultra ince özelliklere sahip parçalar üretmelerini sağlar.

Furnace ünitesi, 1400ºC’ye kadar çıkan sıcaklıklarda, vakum sinterleme kullanarak, döküm parçalarına benzer yoğunluklara ulaşmanızı mümkün kılar.


Detaylı Bilgi Almak İçin

infoTRON Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Üretim ve Ticaret A.Ş.
(infoTRON) olarak kişisel verilerinizin güvenliğine azami hassasiyet
göstermekteyiz. infoTRON olarak, kişisel verilere yönelik tüm
işlemleri 6698 sayılı kanuna uyumlu olarak yapmaktayız.© 2020 infoTRON

E-Posta Listemize Üye Olun

E-Posta listemize kayıt olun.