Firmanızı Geleceğe Hazırlayan Güçlü CATIA Engineering Excellence Paketleri

Etkili işbirliği, birinci sınıf mühendislikle kesiştiğinde, mevcut CATIA kullanıcı deneyimini üretime kadar güçlendiren bir kombinasyon oluşturur.

Parça tasarımı, sac levha, kalıp, montaj tasarımı, fonksiyonel toleranslar ve detaylandırmalar, kinematik ve montaj simülasyonu, gelişmiş yüzey tasarımı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş mekanik projelerin oluşturulması ve yönetimi için geniş bir uygulama seti sunar.

Bu uygulama seti, 3DEXPERIENCE® platformu ile güçlendirilmiş geniş bir CATIA V5 uygulamasını bir araya getirerek, güçlü CAD yönetimi özelliklerinin yanı sıra güçlü işbirliği yeteneklerine de izin veriyor.

CATIA Engineering Excellence, sizi 3DEXPERIENCE CATIA’ya hazırlamanız için üç paket içerir;

CATIA ENGINEER EXCELLENCE

Kavramsal tasarım için benzersiz 2D / 3D yaklaşımıyla temel 3D Modelleme ve montajları gerçekleştirmek için giriş seviyesi bir yazılım paketidir.

CATIA MECHANICAL ENGINEER EXCELLENCE

Tek bir 3D ürün paketi ile proje ve parçaların oluşturulmasında ve yönetilmesinde kullanılmak üzere oluşturulmuş güçlü bir uygulama setidir.

CATIA MECHANICAL AND SHAPE ENGINEER EXCELLENCE

Ürün tanımını ve yüksek kaliteli yüzey işlemi sürecini tamamlayan sofistike ve aynı zamanda gelişmiş bir mekanik ve şekil tasarım paketidir.

Teslim süresini önemli ölçüde azaltın

Karmaşık parçalar ve montajlarda gerçek zamanlı mühendislik ile tasarım süresini azaltın. “Şifa Asistanı” sayesinde nesnelerin geçerliliğini kontrol edin ve geometrilerini geliştirin. Sac ve fonksiyonel kalıplanmış parçalar gibi sürece yönelik özellikler ile tasarım sürecinin tüm aşamalarında üretim sürecini ve ilgili kısıtlamaları dikkate alın.

Güncel ve eksiksiz bilgileri doğrudan 3D olarak elde edin

Sac ve fonksiyonel kalıplanmış parçalar gibi sürece yönelik özellikler ile tasarım sürecinin tüm aşamalarında üretim sürecini ve ilgili kısıtlamaları dikkate alın.

Mevcut bileşenleri yeniden kullanın ve geliştirin

İçeriğinde hazır olarak bulunan delme ve üretim bilgileri de dahil olmak üzere çok çeşitli standartlara sahip kullanıcı tanımlı şablonlar ve bileşenlerle, mühendisler her zamankinden daha hızlı tasarlayabilir ve katma değerli görevlere odaklanabilir.

Ürününüzün tasarım kalitesini artırın

Sağlam bir feature-based yaklaşımla yüksek kaliteli ve karmaşık geometriye sahip mekanik tasarımlar oluşturun. Tekrarlayan manuel görevlerde verimliliği artırarak yüzey tasarımlarını basitleştirin, hızlandırın ve kontrol edin.

Üretim deformasyonunu telafi edin

Yüzey kalitesini korurken nominal şekilleri tahmin edilen veya gerçek şekillerle karşılaştırarak optimize edin, gerçek verimlilik kazanımlarına ulaşın.

Tasarımınızı doğrulayın

Dijital prototip oluşturma, Digital Mock up doğrulaması ile birlikte, ürün geliştirme ekiplerinin çalışma ortamında mekanik bir ürün oluşturmalarına ve analiz etmelerine olanak tanır. Tek seferde tüm montaj parazitlerini ve çakışmalarını tespit etmenizi, tasarım bütünlüğünü, çakışan malzemeyi kontrol etmenizi ve ilgili tüm çizimleri otomatik olarak güncellemenizi sağlar.

Verilerinizi işbirliği içinde yönetin

3DEXPERIENCE platformunda projenizin yönetimini tüm paydaşlarınızla işbirliği yaparak yönetin. CATIA V5 verilerinizi taşımaya gerek kalmadan 3DEXPERIENCE platformundan yönetin. Mevcut rollerinizin üzerine bir 3DEXPERIENCE CATIA rolü ekleyerek V5 yeteneklerinizi destekleyin. Alıcıya bağlı olarak birden fazla güvenlik seviyesi ile veri alışverişi yapmadan önce herhangi bir CATIA modelinden özel şirket bilgilerini kolayca kaldırarak Fikri Mülkiyetinizi yönetin ve koruyun.

© 2020 infoTRON