Simülasyon Projemiz ile geleceği bugünden tasarlıyoruz.

Yazılımını ve görsel modellemesini infoTRON Simülasyon ekibinin gerçekleştirmekte olduğu Deltakanat Simülatörü Projesi, hem kullanıcıların uçuş dinamiği konusunda bilgilenmesini hem de seçilen bölge veya şehirler için geçmiş, bugün ve geleceği deneyimleyerek bilgi edinmelerini sağlayacak bir çalışma. Projenin amacı, enerjiyi verimli kullanan akıllı şehirlerin gelecekte nasıl olacağı ve günümüz şehirleşmesi hakkında bilgi vermek.

Bu proje ile kullanıcılar gelecekteki hava araçlarının gereksinimlerini öngörerek, bu gereksinimleri karşılayacak ideal araçları tasarlayabilmek için ilk gözlemlerini yaparken, bir yandan da şehirciliğin geçmişten geleceğe yolculuğunu öğrenecek ve gelecek için fikirler geliştirebilecek temel bilgiye kültürümüz ile paralel olarak sahip olacaktır.

Projenin donanımında, uçuş ergonomisine uygun olarak tasarlanmış Deltakanat simülatörü kullanılırken, uçuş esnasında görüntüler HMD (head mounted display) teknolojisi ile kullanıcıya sunulacak. Öncelikle gençler olmak üzere her yaş grubuna hitap eden proje 2017 yılının son aylarında kullanıcılar ile buluşacak.

0850 441 5000 numaralı telefondan ulaşabilir veya sim.vr@infotron.com.tr adresine mail atabilirsiniz.Sanal gerçeklik çözümlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için,

© 2020 infoTRON

E-Posta Listemize Üye Olun

E-Posta listemize kayıt olun.