Ball Aerospace Dijital Mühendislik için Dassault Systèmes’i Tercih Etti!

Dassault Systèmes‘in 3DEXPERIENCE platformu, Ball Aerospace tarafından dijital mühendislik çözümü olarak seçildi. Bu iş birliği kapsamında Ball Aerospace, Dassault Systèmes’in birleşik veri modeli ve tekil kullanıcı deneyimi sunan entegre platformunu kullanarak kendi dijital dönüşüm sürecini tamamlayacak ve savunma ve uzay ürünlerinde sanal ikiz kullanımı sayesinde dijital sürekliliği yakalayacak.

Dassault Systèmes’in Havacılık & Savunma Endüstrisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı David Ziegler şunları kaydetti: “Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu dijital mühendislik çözümleriyle Ball Aerospace’e destek olarak şirketin tekil ve entegre bir çözüm geliştirmesini sağlayacak. Böylece Ball Aerospace de bu sektörde takvimini hızlandırmak ve verimini artırmak için platformumuzu tercih eden pek çok müşterimizin arasına katılmış oldu.”

Ball Aerospace’in Mühendislikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Mike Gazarik ise şöyle konuştu: “Dijital mühendislik, havacılık ve savunma endüstrisinin gelişimini desteklemek açısından kritik bir araç; aslen, müşteri konseptinden programın teslimine kadar geçen süreyi kısaltıyor. Dijital bir platformu faaliyetlerimize entegre etmek suretiyle Ball Aerospace olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha da duyarlı hale geliyor ve ilerideki çalışmalarımız için yeteneklerimizi geliştiriyoruz.”

Misyonlarına sarsılmaz biçimde bağlı ve merakta sınır tanımayan çalışanlarından güç alan Ball Aerospace, müşterilerine beklentilerin ötesinde performans sergileme ve en önemli unsurları muhafaza etme şansı sunan buluşlara öncülük ediyor. Ball, yenilikçi uzay çözümleri geliştiriyor, daha isabetli hava tahminleri yapılmasını sağlıyor, gezegenimize yönelik derinlikli gözlemleri mümkün kılıyor ve pratiğe dönük veri ve bilgiler sunuyor

Dassault Systèmes ürünleri hakkında detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurun.


  infoTRON Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Üretim ve Ticaret A.Ş.
  (infoTRON) olarak kişisel verilerinizin güvenliğine azami hassasiyet
  göstermekteyiz. infoTRON olarak, kişisel verilere yönelik tüm
  işlemleri 6698 sayılı kanuna uyumlu olarak yapmaktayız.

  3D Teknolojiler

  • 3D Yazıcılar
  • 3D Tarayıcılar
  • Dassault Systemes
  • 3D Yazılımlar
  • Sanal Gerçeklik
  • Simülasyon

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000

  E-Posta Listemize Katılın!


   Aydınlatma Metni


   infoTRON

      

   Bize Ulaşın

   İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

   Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
   No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

   Tel: +90 (850) 441 5000

   Ankara Ofis

   ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
   17/1 No: B05 06531 Ankara

   Tel: +90 (850) 441 5000