Artec Leo, İki Kat Güçlü ve Daha Fazla Ölçüsel Hassasiyete Sahip

Dokunmatik ekrana sahip tamamen kablosuz bir 3D el tarayıcısı olan Leo, yeni versiyonuyla müşterilere garantili %100 doğruluk, daha fazla güç, gelişmiş canlı renk yakalama fırsatını sunuyor.

2 Kat Daha Akıllı ve Artırılmış İşlemci Hızı

Artec Leo  yeni NVIDIA Jetson TX2 işlemci, 7,5 watt’tan daha az enerji tüketirken, önceki versiyonuna göre iki kat daha hızlı çalışıyor. Ek olarak, şu anda altı çekirdeğin her birinde 2 GHz olan Heterojen Çoklu İşlemci Mimarisine iki çekirdek ve daha da fazla beygir gücü ekleyen NVIDIA Denver 2 ile yükseltilmiş çok çekirdekli işleme ile donatılmıştır. Leo 2022 aynı zamanda yepyeni bir kullanıcı arayüzü ve kullanımı daha kolay bir ekran ile yeni bir 3D tarama deneyimi sunuyor.

AI işlem hattındaki her önemli ölçümde yapılan yükseltmelerle (GPU performansı, enerji verimliliği, derin öğrenme kitaplıkları ve bellek bant genişliği) Leo, TX2’den iki kat daha fazla yapay zeka algoritmasına sahip. Böylece bu teknoloji ile kullanıcılar daha hızlı , daha doğru sonuçlar ve daha da otomatikleştirilmiş bir iş akışı sağlayacaktır.

3D Datalar Artık Daha Doğru

Leo , %100 doğrulukla tarama yapar, böylece kullanıcılar sürekli olarak en üst düzey, profesyonel metroloji sonuçları alır. %100 doğruluk, yeni bir kalibrasyon sertifikası ile garanti altına alınmıştır.
Leo’nun doğruluğunu test etmek için her tarayıcı, tarayıcının sensörünün farklı parçaları ve farklı mesafeler kullanılarak, tarayıcının çalışma hacmi içinde farklı konumlarda bulunan son derece hassas referans nesnelerle kalibre edilir. Bu, tarayıcının %100 doğruluk sağlamasını garanti eder.

Üstün Renk Yakalama

Tarayıcının gelişmiş renk yakalama yeteneklerini temel alan Leo , tarama sırasında parlaklık seviyesini otomatik olarak ayarlayan algoritmalara sahiptir ve manuel düzeltmeye gerek kalmadan gerçeğe yakın, eşit şekilde aydınlatılmış renkli 3D modeller sunar. Ayrıca, yeni veri optimizasyon algoritması, veri boyutunu 2 kat azaltarak, 3D renk modelleri oluşturmak için verilerin işlenmesini ve yüklenmesini hızlandırdı.

Artec 3D Başkanı ve CEO’su Artyom Yukhin, “Artec Leo, endüstrinin ilk yapay zeka destekli kablosuz 3D tarayıcısıydı ve bu özelliği onu piyasada rakipsiz yaptı, Artec Leo’yi kullanan herkesin garantili %100 doğru ve daha keskin verilerle birinci sınıf, profesyonel sonuçlar elde ettiğinden emin olmasını sağlamak için bir adım daha attık. Artec Leo  ile her kullanıcı, istediği sonuçları hızlı ve kolay bir şekilde elde etmesi için kusursuz bir deneyim sahibi olacak.”

Demo Talebi ve detaylı bilgi için bize ulaşın.

Artec Leo 2022