AGI’dan Yepyeni Bir Sertifika!

AGI, yeni Seviye 1 TETK (Test ve Değerlendirme Araç Seti) Sertifikasını duyuruyor! Seviye 1 TETK Sertifikasyonunuzu tamamlamak, test ve değerlendirme faaliyetlerinin verimliliğini ve etkililiğini artırmak için TETK’i kullanmanın temellerine hakim olduğunuzu kanıtlamanın mükemmel bir yoludur.

Sağlam dijital mühendislik uygulamalarına dayanan projelere modern yaklaşım, tüm mühendislik ve operasyon yaşam döngüsü boyunca sürekli olarak modelleri ve sistemleri görev hedeflerine göre değerlendirmektir. Seviye 1 TETK Sertifikasyonu, aşağıdaki gibi görevleri gerçekleştirmek için proje yaşam döngüsü boyunca TETK’i kullanma yeteneğinizi gösterir:

 • Dış kaynaklardan verileri analiz için TETK’e aktarmak
 • Veri ilişkilerini, yüzlerce analiz saatinden tasarruf edebilecek ve ekibinizin iletişimini geliştirebilecek şekillerde görselleştirmek
 • Doğruluk karşılaştırmalarına ölçüm yapmak

Seviye 1 TETK Sertifikasyonu, videoları izlemek, AGI tarafından sağlanan verileri kullanarak TETK ile görevler gerçekleştirmek ve analiz sonuçlarınız hakkında bir dizi soruyu yanıtlamaktan oluşur. STK konusunda kendinizden eminseniz ve “T&E Araç Seti ile Başlarken” eğitimini tamamladıysanız, 1. Seviye TETK Sertifikasyonunun yaklaşık dört saat sürmesini bekleyebilirsiniz.

Seviye 1 TETK Sertifikanızı tamamlamak için en önemli nedenler şunlardır:

 1. TETK, test planlamasını ve test sonrası analizi daha verimli ve etkili hale getirerek kuruluşlara yüzlerce saat ve milyonlarca dolar tasarruf sağlayabilir. Seviye 1 TETK Sertifikasyonunun temelini oluşturan bilgilerle donanmış olarak, projenizin benzer faydaları gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz.
 2. COVID uyumluluğu. Sertifikasyon senaryosundaki tüm nesneleri TETK ile analiz ettik ve aralarında en az 2 metre mesafe (12 basamaklı hassasiyetle) olduğunu doğruladık.
 3. Seviye 1 TETK Sertifikasyonu, bu yıl içinde piyasaya sürülecek Seviye 2 TETK Sertifikasyonuna kaydolmanızı sağlayacaktır. Seviye 2, belirli alanlara ve gerçek dünya kullanım durumlarına özgü TETK becerilerini kapsayacaktır.
 4. Testi geçtikten sonra, duvarınızda sergilemeniz için kişiselleştirilmiş bir sertifika alacaksınız. Ayrıca, LinkedIn’de, özgeçmişinizde vb. paylaşmak için ayrıca bir sertifikanız olacak.

Test ve değerlendirme becerilerinizin bir sonraki seviyede olduğunu kanıtlamaya hazır mısınız? Şimdi kayıt olun!

TETK Level 1 Sertifikasyonu

AGI TETK Level 1 Sertifikasyonu

3D Teknolojiler

 • 3D Yazıcılar
 • 3D Tarayıcılar
 • Dassault Systemes
 • 3D Yazılımlar
 • Sanal Gerçeklik
 • Simülasyon

Bize Ulaşın

İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

Tel: +90 (850) 441 5000

Ankara Ofis

ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
17/1 No: B05 06531 Ankara

Tel: +90 (850) 441 5000

E-Posta Listemize Katılın!


  Aydınlatma Metni


  infoTRON

     

  Bize Ulaşın

  İstanbul 3D Teknoloji Merkezi

  Atatürk Caddesi Çağatay Sokak
  No: 9 Sancaktepe 34785 İstanbul

  Tel: +90 (850) 441 5000

  Ankara Ofis

  ODTÜ-Teknokent Silikon Bloklar
  17/1 No: B05 06531 Ankara

  Tel: +90 (850) 441 5000