• Projeler ile Dopdolu Bir
  25 Sene.

  Yıllar içinde [+] değer kattığımız firmalara siz de katılın.

  Daha Fazla Bilgi
 • Open House
  Etkinliğimize Bekliyoruz.

  13 Haziran 2019 Perşembe
  13:30 – 17:00

  Kayıt Ol
 • Yeni Nesil 3D Yazıcı J750 ile Tanışın

  Farklı özellikte birden fazla malzemeyi tek parçada kullanın.

  Devamı
 • Yeni Bir Gerçekliğe Hoş Geldiniz.

  Sanal gerçeklik ürün ve hizmetlerinizi daha üretilmeden test etme imkanı sağlar.

  Devamı

Stratasys’ten Yeni Masaüstü Profesyonel 3D Yazıcı: F120

Stratasys F120, endüstriyel 3D baskı teknolojisini sektörün profesyonellerine ulaştıran ve ulaşılabilirliğiyle dikkat çeken bir 3D yazıcı . Stratasys F123 Serisine yeni eklenen F120 ile masaüstü 3D yazıcılar, Stratasys’ten beklediğiniz doğru ve hassas sonuçlarla, kullanıcı dostu arayüzle, iş akışı ve dayanıklı 3D baskı donanımı gibi özellikleriyle karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda parça sağlamlığı ve yüzey kalitesi de dahil olmak üzere bir dizi temel yapı özelliğini de beraberinde getiriyor.

Open House Etkinliklerimiz Devam Ediyor!

4. Sanayi devrimini yaşadığımız bu günlerde bu devrimin teknolojileriyle ilgili 25 yıllık tecrübesiyle çalışmaya devam eden firmamızın kapılarını open house etkinliklerimizle sizlere açıyoruz. Her ayın ilk perşembe günü gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz kapsamında yeni teknoloji merkezimizde 3D yazıcılar, 3D tarama sistemleri, sanal gerçeklik ve simülasyon teknolojilerimizi görme ve tecrübe etme şansı elde edebilirsiniz.

IDEF 2019 ’da gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürler!

30 Nisan – 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında 4 gün süren IDEF 2019 maratonunu tamamladık. Fuar boyunca standımızda çok değerli ziyaretçiler ağırladık, ürünlerimizi, teknolojilerimizi ve projelerimizi tanıtma imkanı bulduk. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için tüm ziyaretçilerimize, savunma sanayi sektörünün yönetici ve çalışanlarına, standımızda konuşmalarını yapan her biri sektörünün lider firmalarından çok değerli konuşmacılarımıza teşekkür ederiz. IDEF 2021’de görüşmek dileğiyle…

Biz Kimiz?

Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Haziran 1994’te kurulan infoTRON, İstanbul ve Ankara ofisleri ile endüstrinin değişik konularında, öncelikle Türk Sanayi’ne ve dünyanın çeşitli kuruluşlarına [+] değer katmaktadır.

infoTRON’un Misyonu, var olan yüksek teknolojiyi kullanarak veya gereken yeni teknolojileri yaratarak, en kısa zamanda, en iyi ürün veya servisi sağlayarak, müşterilerine değer katmak ve aynı zamanda kişisel bilgi, yetenek ve işbirliğini arttırabilmektir.

3 Boyutlu Teknoloji Çözümlerimiz ile Yanınızdayız.

3D teknolojilerimiz hakkında daha detaylı bilgi, demo uygulaması ve önerileriniz için, +90 (850) 441 5000 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Partnerlerimiz ile Birlikte Geleceği 3 Boyutlu Yaratıyoruz.

34 yaş

infoTRON’da Çalışanların Ortalama Yaşı

5 yıl

infoTRON’da Ortalama Çalışma Süresi

25 yıl

Teknoloji Dolu

© 2020 infoTRON