3DEXPERIENCE ile daha akıllı bir fabrika işletmeniz mümkün! - infoTRON

3DEXPERIENCE ile daha akıllı bir fabrika işletmeniz mümkün!

Kobelco İnşaat Makineleri 1930 yılında ilk elektrikli ekskavatörünü icat ettiğinde inşaat işlerini fazlasıyla kolaylaştırdı. Şirket, 90 yıldır dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine hidrolik ekskavatörler ve paletli vinçler gibi sürekli olarak yeni ve optimize edilmiş ürünler tedarik ediyor.

Hızlı hareket eden ve değişen makine endüstrisinde adaptasyon ve esneklik oldukça önemlidir. Rekabetçi kalmak, teknolojik değişikliklere ve müşteri taleplerine daha iyi uyum sağlamak için Kobelco İş Makineleri, üç temel alana dayanan bir Akıllı Fabrika girişimi uyguluyor:

Mühendislik Süreç Dönüşümü: Üretim sürecinde daha verimli olmak

Birleşik Tesis Yönetim Bilgileri: Tüm verileri merkezi olarak yönetmek

Standardizasyon öncesi otomasyon: Çalışma ortamını iyileştirmek

Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu, şirketin bu girişimi desteklemesine ve dolayısıyla iş süreçlerini dönüştürmesine yardımcı oluyor. Platformdaki entegre üretim sistemi, küresel üretim operasyonlarının sürdürülebilir yönetimini sağlarken, 3D modelleme ve dijital simülasyon kullanımı ile ürün geliştirme süreci daha verimli hale geliyor. Üretim süreciyle ilgili tüm bilgiler gerçek zamanlı olarak tüm paydaşlarla paylaşılabiliyor ve böylelikle daha iyi işbirliği ve daha iyi izlenebilirlik sağlanıyor.

3DEXPERIENCE platformundan yararlanarak Kobelco İnşaat Makineleri’nin sürekli değişen makine endüstrisine nasıl ayak uydurduğunu öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz.

© 2020 infoTRON