Bionatics

Bionatics, 3D arazi modellemesi ve görselleştirmede dünyanın en önemli firmalarından biridir. Mimarlik, arazi modelleme, 3D animasyon ve video oyunları ile savunma sanayiinin ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunmaktadır.

BlueBerry 3D

Blueberry3D yüksek performanslı bir geometri motoruna sahip arazi modelleme uygulamasıdır. Gerçek zamanlı 3D veri tabanları, yüksek çözünürlükteki uygulamalarda, askeri simulasyon sektöründe ve yüksek çözünürlüklü 3D içeriği ile gerçek zamanlı görüntü performansı arasında köprü kurmada kullanılır.

Blueberry3D çözümleri 3 ana başlıkta incelenebilir;

Blueberry3D Terrain Editor

Blueberry3D Terrain Editor, coğrafi temelli arazi verilerini bir geometri modeline dönüşturerek çok büyük ve detaylı 3D manzaralarının yaratılmasına olanak tanıyan ve bunun için kullanılan önemli bir metoddur. Editor veri değişimi arabirimi ile Presagis Creator Terrain StudioT için de kullanılabilir.

Blueberry3D RT Integration Kit

Arazi modellerinizin detaylarını yüksek seviyede göstermenize yardımcı olur.  Blueberry 3D RT dinamik ortam ve içeriği de destekler. Aynı zamanda bunların gerçek zamanlı görselleştirilmesini mümkün kılar.

  Blueberry 3D Tactical Terrain SDK

Blueberry3D Taktik Ortam SDK’sı,  IG de görselleştirilen uygulamanın sahip olduğu detay ve gerçeklik seviyesinde CGF orijinli uygulamalar sağlamayı ve böylelikle tutarlılığı arttırmayı amaçlar.