DiSTI

1994’ten bu yana yazılım geliştiren DiSTI, grafik kullanıcı arayüzü yazılımı ve özelleştirilmiş 3 Boyutlu sanal bakım eğitimi çözümleri sunan lider bir kuruluştur.

Amiral gemisi ürünü GL Studio®, havacılık, otomotiv, tıbbi ve eğitim endüstrilerine gelişmiş yüksek performanslı 3-D insan makina arayüzü sunar ve aviyonik, otomotiv gösterge paneli, otomotiv bilgi-eğlence sistemleri, tıbbi cihazlar ve uçuş simülatörleri için geliştiricilerin arabirim taleplerini karşılar.

Jaguar, Land Rover, Boeing ve Lockheed Martin, arabirim geliştirme ve dağıtımında performansı, sadakati ve güvenilirliği için GL Studio’yu seçtiler.

DiSTI’nin kullanıcı arabirimi teknolojisi 3 boyutlu sanal bakım eğitiminde de kullanılır. DiSTI’nin VE Studio® ürünü, 3 boyutlu bakım ve görev eğitimi uygulamalarında kullanılmak üzere karmaşık sanal ortamların gelişimini yönetmek için geliştirilmiş bir süreç ve araç setidir. VE Studio, gereksinim analizi, içerik geliştirme, otomatik yazılım yapıları ve otomatik regresyon testi gibi tüm geliştirme sürecini yönetir.