ZEISS Reverse Engineering

CAD İçin Basit Adımlar

HandsOnMetrology - ZEISS Reverse Engineering

ZEISS Tersine Mühendislik ile
CAD Modelinizi Oluşturun

Tersine mühendisliği çok daha kolay hale getiren bir yazılım çözümü mü arıyorsunuz? ZEISS Tersine Mühendislik, verilerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırdır. Parçalarınızı GOM Inspect veya başka herhangi bir yazılımda tarayın ve STL, PLY ve ASCII Formatlarınızı ZEISS Reverse Engineering’e aktarın. IGES, STEP veya SAT gibi standart CAD formatlarına aktarılabilen yüksek hassasiyetli bir CAD modeli elde etmek için iyi yönlendirilmiş birkaç adım yeterlidir. Yani tersine mühendislik göreviniz ne olursa olsun: oraya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Tersine Mühendislik İçin Güçlü Bir Yazılım

HandsOnMetrology - ZEISS Reverse Engineering

Rehberli Bir İş Akışı

ZEISS Tersine Mühendislik, çokgen ağlar veya nokta bulutları gibi tarama verilerinden bir CAD modeli oluşturmayı kolaylaştırır ve iş akışı boyunca size adım adım rehberlik eder.

HandsOnMetrology - ZEISS Reverse Engineering

Yüksek Doğruluk

ZEISS Tersine Mühendislik, en yüksek doğrulukla düzeltilmiş CAD yüzeyleri sunar. Çok yüksek doğruluk gereksinimlerine sahip plastik parçalar üretmek istiyorsanız bu çok önemlidir.

HandsOnMetrology - ZEISS Reverse Engineering

Etkili Fonksiyonlar

Delik doldurma ve düzleştirme gibi özelliklerle verilerinizi hazırlayın, dinamik en uygun veya ekstrüzyon gibi özelliklerle ilerleyin.

Datanızın Şekli Ne Olursa Olsun CAD’e Aktarın!

Geometrik Parçalar

Geometrik formlar için Tersine Mühendislik nasıl olur? Ağınızı ZEISS Tersine Mühendislik’e aktarın ve oluşturmaya, birleştirmeye, çıkartmaya ve ayarlamaya başlayın. Bunu yaparken tüm sürecin kontrolü sizde olur ve tam olarak ihtiyacınız olan sonucu üretirsiniz.

Serbest Biçimli (Freeform) Yüzeyler

ZEISS Tersine Mühendislik, serbest biçimli yüzeyler için en yüksek doğruluğu elde etmeniz için size çeşitli işlevler sunar. Ağınızı dönüştürmek için, örnek olarak “Surface Approximation to Points” kullanın. Ardından yazılım, siz kalıbınızı oluşturana kadar adım adım size rehberlik eder.

Organik Şekiller

Organik bir şekle sahip bir parça için bir CAD modeli oluşturmak istiyorsanız veya tersine mühendislik, tasarım ve CAD ile modellemeye devam etmek istiyorsanız, sadece birkaç tıklama ile yapabileceksiniz.

Yüksek Hassasiyetli CAD Modeline Giden Kolay Yolunuz

HandsOnMetrology - ZEISS Reverse Engineering

ZEISS Reverse Engineering – 3D Taramalarınızı CAD Modellerine Nasıl Dönüştürebilirsiniz?