infoTRON, optik kamera tabanlı 3 boyutlu ölçüm sistemlerinin dünyanın önde gelen tedarikçilerinden AICON 3D Systems firmasının Türkiye yetkili distribütörüdür.

Yakın zamanda temassız ölçüm, sayısallaştırma ve denetim için yüksek değerli optik 3D sistemleri üreten BREUCKMANN 3D Scanner ile birleşen AICON bu sayede ürün portdöyünü daha da genişletmiş oldu: Genel uygulamalar için mobil koordinat ölçüm cihazları, araç güvenliği ve boru üretim süreçlerinin ihtiyacına uygun özel optik ölçüm sistemleri ve nesnelerin temassız yüzey ölçümünde kullanılan 3B tarayıcılar.

Otomatik test ve proses kontrol, kalite kontrol ve tersine mühendislik aşamalarında kullanılan tüm bu uygulamaların odağı teknik mühendislik ve endüstri mühendisliği ise de, bu çözümlerin her biri insan vücudu ölçümlerinin yanı sıra sanat ve kültür alanlarında da kullanılmaktadır.

MoveInspect Teknolojisi… Taşınabilir ölçümleme çözümleri

Farklı amaçlara yönelik, hassas ölçümleme ihtiyaçlarına çözüm sunan MoveInspect Teknolojisi, data alımı için bir dijital kameranın yeterli olduğu taşınabilir koordinat ölçüm cihazlarını barındıran bir ölçüm sistemidir.

Ölçümlenecek ürün statik ya da hareketli olsun, MoveInspect Teknolojisi milimetrelik parçalardan metrelerce büyüklükteki sistemlere kadar doğru ölçüm imkanı sunarak her sektöre fayda sağlar niteliktedir.

Dinamik proseslerde 1000 Hz çözünürlük ile sınırsız periyotta ölçümün ve taşınabilir komponentleriyle sahada ölçüm MoveInspect Teknolojisinin başlıca avantajlarıdır.

Artec profesyonel 3D tarayıcıları keşfedin

Tüm uygulamalarınız için beklentilerinize en uygun sonuçları verecek Artec profesyonel 3D tarayıcıların avantaj ve özelliklerini daha yakından incelemek için resatis@infotron.com.tr adresine mail atabilir veya 0850 441 50 00’dan bize ulaşabilirsiniz.