1994

alt

Ürünler

 

 

alt

RoT Studio hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için tasarlanan bir sanal gerçeklik yazılımıdır. Kabiliyetleri onu, ürünleriniz için mükemmel bir pazarlama aracı olmanın ötesine taşır ve sanal gerçekliğe yeni bir perspektif kazandırır. RoT, data ön hazırlık sürecini minimize eder. Bu sayede 3D modellerinizi kolaylıkla RoT (Realization Of Things) yazılımı içine dahil edebilir ve sanal dünya deneyiminize başlayabilirsiniz. RoT’u mevcut VR konfigüratörlerinden ve görselleştirme araçlarından ayıran en büyük fark sahip olduğu mühendislik platform altyapısıdr. 

  RoT sahip olduğu yetenekler ile üretim ve pazarlama süreçlerini birbirine bağlar ve bu iki sürecin tüm
  basamaklarında kendine kullanım yeri bulur.

 

" Hayal et, tasarla, görüntüle, konfigüre et,

mühendislik incelemelerini yap, 
konfigürasyonu değiştir ve sun. "

 

alt
 

 

ᵀᴿwall, birden çok görüntü harmanlayıcı projeksiyona sahip, geniş ekranlı, oda biçiminde tasarlanmış bir sistemdir.

Bu sistem, özgün donanım ve yazılım teknolojisi sayesinde kullanıcıyı istenen sanal ortamın içinde hissettirerek etkileşimli çalışmayı mümkün kılan 3B görselleştirme için oluşturulmuş kusursuz bir entegrasyondur.

Tasarım ve mühendislik süreçlerindeki testlerden veri analizlerine, tanıtımlardan eğitimlere kadar çok çeşitli iş süreçlerini destekleyen infoTRON ᵀᴿwall, birbiri ile entegre çalışan stereografik görüntü istemleri ile ileri teknoloji izleme ve etkileşim cihazlarını barındırmakla birlikte, parlaklık, yüksek çözünürlük ve renk derinliği gibi özellikleri sayesinde otomotiv, savunma, havacılık, uzay, enerji, inşaat ve diğer sektörleri için ideal bir çözüme dönüşür. Boyutların 1:1 oranında boyutların elde edilebilmesi, özellikle otomotiv ve genel tasarım işlerine yönelik, doğru ölçekleme ve oran analizleri için önemlidir.


ᵀᴿwall Sanal Gerçeklik Çözümleri

Mühendislik, üretim, tasarım, yapı-inşaat, pazarlama ve servis & bakım sektörlerine yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi ile infoTRON, kullanıcıların modellerin içinde gerçek dünyadaki gibi dolaşabilmelerini sağladığı gibi bu modeller için gerçek dünyada yapılması imkânsız olan inceleme yöntemlerini de mümkün kılar. Bu yaklaşım, uzamsal ilişkilerin analizlerini gerektiren durumlarda büyük oranda tasarruf sağlayarak verimliliği arttırır ve bu sayede daha kısa zamanda daha iyi kararlar alınmasını sağlar. Verilerin daha iyi kavranmasına imkân vererek, hedeflere daha hızlı, verimli ve esnek bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz konudaki sanal gerçeklik çözümümüze tıklayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

+ Mühendislik: ᵀᴿwall-E
+ Üretim: ᵀᴿwall-P
+ Tasarım: ᵀᴿwall-D
+ Yapı İnşaat: ᵀᴿwall-C
Pazarlama: ᵀᴿwall-M
Servis & Bakım: ᵀᴿwall-S

 

  alt
 
 

ᵀᴿcave

Birden çok kenarlı kübik sistemi ile kullanıcıyı gerçek dünyada hissettiren infoTRON ᵀᴿcave, gereksinimlere göre 2, 3, 4, 5 ya da 6 ekrandan oluşur.

infoTRON ᵀᴿcave, ileri teknoloji projeksiyon teknolojisi ve kenar köşe birleşimlerindeki hatasız görüntü harmanlama sistemi sayesinde, kusursuz bir sanal gerçeklik ortamı yaratır.

 

alt

ᵀᴿvrc

Silindirik ya da küresel bir konfigürasyona sahip olan infoTRON ᵀᴿvrc, sahip olduğu ekrandan sayesinde geniş bir görüş açısı ve algılama hissi sağlar.

Gelişmiş görüntü harmanlama ve geometrik distorsiyon teknolojilerini kullanarak gerçekçi ve kişiye kendini sanal dünyanın içinde hissettiren bir görüntü deneyimini yaşatan infoTRON ᵀᴿvrc, kayıpsız ve homojen bir şekilde mümkün kılar.

Özellikle grup görselleştirme, işbirlikçi 3B veri yorumlama ve görsel simülasyon uygulamaları için idealdir.

 
alt