1994

alt

ᵀᴿwall-M Domino’s Bayi Toplantısı için Belek’teydi


Etkileşimli Sanal Gerçeklik Sistemleri, kullanıcıya kendini gerçek ortamda gibi hissettiren ve sanal ortamda kişi/yapı/makine etkileşimini mümkün kılan 3 boyutlu görselleştirme çözümleridir. Bu gerçek-zamanlı simülasyon ve görselleştirme sistemleri,  kullanıcıların oluşturulan sanal ortamların içinde gezebilmelerini, ortamı gerçek dünyadaki gibi algılayıp etkileşimde bulunabilmelerini sağladığı gibi, gerçek dünyada yapılması imkansız inceleme yöntemlerini de mümkün kılar.

infoTRON Sanal Gerçeklik Sistemleri’nin ileri teknoloji bileşenleri, kişilere farklı deneyimler sunar. Örneğin, bir işçinin montaj mekanizmasını tanıyabilmesi ve sanal ortamda, tıpkı gerçekte olduğu gibi montaj ve demontaj yapabilmesi; bir inşaat mühendisi ya da gayrimenkul satıcısının kişileri henüz inşa edilmemiş dairelerde teknik ya da satış amaçlı gezdirebilmesi; bir askeri eğitim ortamında farklı sahaların ve araçların, eğitimi ve önceden deneyimletilmesi; bir aracın üretim öncesi ergonomi analizlerinin yapılması gibi farklı birçok ortam ve senaryo tanımlanarak tasarımcı, mühendis ve kullanıcılara deneyimlettirilir.
 
Mühendislik, üretim, tasarım, yapı-inşaat, pazarlama ve servis & bakım sektörlerine yönelik geliştirdiğimiz ᵀᴿwall Sanal Gerçeklik Çözümlerimizden biri de Ocak 2016’da Belek’te gerçekleşen Domino’s Bayi Toplantısı’nda yerini aldı. "Rally 2016 Event" isimli bu keyifli etkinlite, Domino’s dükkânlarının yeni konsept tasarımını Domino's çalışanları ve iş ortakları ile buluşturduk. İlerleyen zamanda Domino’s müşterileri ile buluşacak yeni tasarımlar, henüz bilgisayar ortamındaki birer 3D mimari proje halindeyken ᵀᴿwall ile hayata geçti. Domino's çalışanları ve iş ortakları, sanal ortamda yer alan mağazanın kapısını açıp içeri girdiler ve içeride dolaşmanın yanı sıra pizza hamuru açarak pişen pizzayı da paketlemeyi de sanal ortamda deneyimlediler.


Detaylı bilgi almak için JLIB_HTML_CLOAKING